Firma Jubilerska Warda

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Firma Jubilerska Warda

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Firma Jubilerska WARDA to firma rodzinna, założona przez Mistrza Złotnictwa Andrzeja Warda w 1975r. zajmująca się produkcją autorskich obrączek ślubnych, biżuterii złotej, srebrnej, oraz handlem detalicznym biżuterii złotej jak i srebrnej w kilku lokalizacjach w Rzeszowie. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami w kraju i zagranicą na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę biżuterii dostosowując ją do aktualnych potrzeb i trendów mody. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszych salonach znajdziecie najmodniejszą biżuterię w przystępnej cenie.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywną, jak również codzienną czy okolicznościową biżuterię złotą i srebrną, ekskluzywną biżuterię z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi. Oferujemy również biżuterię modową, biżuterię ze stali szlachetnej, pamiątki Chrztu Świętego, pamiątki Komunii Świętej jak również prowadzimy naprawy biżuterii, grawerowanie oraz skup złota i srebra.

W naszych sklepach zaprojektujecie Państwo swoje Obrączki Ślubne – większość wzorów zakupicie bez oczekiwania na odległy termin realizacji. Obrączki z oferty klasycznej mamy gotowe dla Państwa w każdym rozmiarze i szerokości w każdym z naszych salonów. Grawer laserowy wewnątrz lub/i na zewnątrz Państwa nowych obrączek wykonujemy tego samego dnia.

Nasza biżuteria i obrączki ślubne są zarówno dla osób ceniących elegancję i prostotę jak również ekstrawagancję i indywidualizm, a naszym najważniejszym celem jest profesjonalizm i zadowolenie klienta.

Opinie o Firma Jubilerska Warda

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
burlik95
Autor: Mateusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Największy wybór pierścionków zaręczynowych i obrączek na podkarpaciu. Zwiedziliśmy chyba wszystkich rzeszowskich jubilerów i w salonach WARDA spotkaliśmy najlepszą obsługę i najbardziej przystępne ceny. Polecamy wszystkim i dziękujemy za wspaniałą i fachową obsługę

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 35-064

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt