Firma Jubilerska Warda

  • Odwiedź Stronę Www

Firma Jubilerska WARDA to firma rodzinna, założona przez Mistrza Złotnictwa Andrzeja Warda w 1975r. zajmująca się produkcją autorskich obrączek ślubnych, biżuterii złotej, srebrnej, oraz handlem detalicznym biżuterii złotej jak i srebrnej w kilku lokalizacjach w Rzeszowie. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami w kraju i zagranicą na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę biżuterii dostosowując ją do aktualnych potrzeb i trendów mody. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszych salonach znajdziecie najmodniejszą biżuterię w przystępnej cenie.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywną, jak również codzienną czy okolicznościową biżuterię złotą i srebrną, ekskluzywną biżuterię z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi. Oferujemy również biżuterię modową, biżuterię ze stali szlachetnej, pamiątki Chrztu Świętego, pamiątki Komunii Świętej jak również prowadzimy naprawy biżuterii, grawerowanie oraz skup złota i srebra.

W naszych sklepach zaprojektujecie Państwo swoje Obrączki Ślubne – większość wzorów zakupicie bez oczekiwania na odległy termin realizacji. Obrączki z oferty klasycznej mamy gotowe dla Państwa w każdym rozmiarze i szerokości w każdym z naszych salonów. Grawer laserowy wewnątrz lub/i na zewnątrz Państwa nowych obrączek wykonujemy tego samego dnia.

Nasza biżuteria i obrączki ślubne są zarówno dla osób ceniących elegancję i prostotę jak również ekstrawagancję i indywidualizm, a naszym najważniejszym celem jest profesjonalizm i zadowolenie klienta.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Firma Jubilerska Warda i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Firma Jubilerska Warda

4.8 1 opinia
Autor: Mateusz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Największy wybór pierścionków zaręczynowych i obrączek na podkarpaciu. Zwiedziliśmy chyba wszystkich rzeszowskich jubilerów i w salonach WARDA spotkaliśmy najlepszą obsługę i najbardziej przystępne ceny. Polecamy wszystkim i dziękujemy za wspaniałą i fachową obsługę

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 35-064