Przez lata swojej pracy nie poznałam Panny Młodej, która nie chciałaby wyglądać olśniewająco w dniu swojego ślubu. Dlatego właśnie przykładam najwyższą uwagę do każdego detalu wyglądu samej Panny Młodej, jak i obojga narzeczonych. Wybór sukni ślubnej, garnituru czy kolorystyka bukietu, a przede wszystkim makijaż – wiem, że to wszytko stanowi o samopoczuciu Panny Młodej w tym szczególnym dniu. 

Pracuję przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków jak: MAC, Dior, Anastasia Beverly Hills, Smashbox, Bobbi Brown, Nars, Clinique, Isa Dora, Max Factor i wielu innych. Zapewniają one maksymalną trwałość nawet przy najsilniejszych wzruszeniach i warunkach pogodowych. 

Wchodząc na przeciw Państwa (a szczególnie Panien Młodych) oczekiwaniom, powstało inne niż wszystkie ślubne miejsce na mapie Trójmiasta. Ręcznie wykonane ozdoby do włosów, unikatowa biżuteria czy torbeki - to wszystko drogie Panie jest dla Was dostępne w pracowni od ręki lub na zamówienie. Znajduje się tu także pracownia stylizacji ślubnych, gdzie można wykonać makijaże, fryzury, wypożyczyć dodatki czy biżuterię.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Wedding Art Magda Purchla i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Wedding Art Magda Purchla

4.8 1 opinia
Autor: Ewelina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Magdę! Włożyła całe serce w planowanie, a przed samym ślubem zadbała o to, żebym świetnie czuła się w makijażu, który wcześniej przetestowałyśmy. Dodatkowo miałam we włosach piękną ozdobę, którą Pani Magda wykonała własnoręcznie. Wszystkie kobiety były oczarowane. Wyglądałam oryginalnie, czułam się sobą, a równocześnie makijaż był po prostu piękny i wytrzymał cały dzień i całą noc! Szczerze polecam :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek 20% przy rezerwacji terminu Płatność gotówką lub przelewem
Jakie usługi Państwo oferują?
Makijaż panny młodej, Program upiększający, Inne
Czy oferują Państwo dojazd do domu?
W domu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10 lat

Adres

Miasto: 81