38

Opis

Epic Love to historie pisane obrazami. To nasze historie napisane dla Waszych wspomnień, by utrwalić ważne momenty w Waszym życiu.
Oferujemy przede wszystkim sesje ślubne, narzeczeńskie i rodzinne, ale podejmiemy się każdego wyzwania.
Jesteśmy z Łodzi – miasta o niezwykłym fotograficznym klimacie, ale chcemy i możemy pracować w każdym miejscu na świecie.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zaliczki (10% usługi).
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Epic Love to fotografia ślubna tworzona przez wykształconych artystów. Sama nazwa Epic Love najlepiej odzwierciedla epicki charakter naszych zdjęć. Szukamy zawsze tych najpiękniejszych ujęć i z nich tworzymy historie ślubne. W naszych zdjęciach zwracamy dużą uwagę na poprawne kadry, odpowiednie oświetlenie oraz unikalną kolorystykę. Naszą wiedzę nieustannie wzbogacamy na warsztatach i kursach fotograficznych. To wszystko po to, by jak najlepiej oddać Waszą miłość. Chcemy i możemy pracować dla Was w każdym miejscu na świecie.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  6 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (10)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 10 opinii
Przez sylwia6161s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Od naszego ślubu minął rok. Odkąd mamy album obejrzało go juz bardzo dużo osób. Wszyscy są zachwyceni zdjęciami! My również:) już na pare lat przed tym wydarzeniem, gdzieś przewinęly mi się zdjęcia robione przez epic love i nieśmiało marzyłam, że uda się, by to właśnie Julita robiła zdjecia na ślubie. Tak też się stało! :) dziś mamy piękną i profesjonalną pamiątke. Zdjęcia są naprawde nietuzinkowe. Julita ma niesamowity talent. Także jeśli chcesz mieć piękne zdjecia, oddające charakter tego dnia to szczerze polecamy!!!!

Zgłoś nadużycie
Przez przybyla1s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy z całego serca. Julita jest wspaniała i wyjątkowa. Niesamowicie się z Nią współpracuje. Nasze zdjęcia są przepiękne. Wszyscy się nimi zachwycają. Zostaną z nami na zawsze ️

Zgłoś nadużycie
Przez shiffcios
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybór Epic Love byl strzalem w 10. Julita spelnila nasze oczekiwania czego dowodem sa nietuzinkowe fotografie. Przed uroczystoscia udalo sie jej zebrac wiele istotnych informacji i szczegolow pomocnych w realizacji zdjec, byla takze pomocna w dniu slubu, udzielajac nam drobnych rad. Sympatyczny kontakt z klientem. Serdecznie polecamy. 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasza przygoda z Epic Love była bardzo udana :) Julita ma bardzo dobre podejście do ludzi, przed współpracą chce ich poznać i widać, że zależało jej na tym byśmy sami dobrze czuli się podczas robienia sesji.  Wykonała dla nas sesję narzeczeńską, reportaż ze ślubu i wesela oraz sesję plenerową. Ma bardzo ciekawe pomysły, a jej zdjęcia są charaterystyczne, ma wyrobiony smak i styl. Przemówiło to do nas i nie wyobrażaliśmy sobie, żeby ktoś inny zajął się naszymi zdjęciami w tych najważniejszych dniach. Co prawda wszystko trochę rozciągnęło się w czasie, ale Julita jest osobą, która stara się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Jesteśmy zadowoleni i przykro mi, że ta przygoda się już skończyła...

Ola i Łukasz <3

Zgłoś nadużycie
Przez maja0505s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam Epic Love z całego serca:) Od pierwszego spotkania byłam pewna,że wybraliśmy najlepiej:) Julita swoją osobowością sprawia,że czujesz się tak jakbyście się znali od lat,a przez to zdjęcia są niesamowicie naturalne i widać na nich najlepsze momenty. Zdjęcia z naszego ślubu są niesamowite, oglądając je mam wrażenie,że oglądam film:) A oglądamy je codziennie:)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Epic Love w Łódzkie:

Wierzbowa 38, Łódź, Poland Łódź
 • #Średnie ceny
 • #Styl artystyczny