• Cena usługi Ekskluzywne ceny

JESTEŚMY WIĘCEJ NIŻ FIRMA ŚLUBNA WIDEO: JESTEŚMY ARTYSTAMI.

CZYM JEST RÓŻNICA OD ODPOCZYNKU. OFERUJEMY WYŁĄCZNĄ USŁUGĘ   ZDJĘCIE I WIDEO ŚLUBU.

NIE JEST TYLKO PYTANIEM NA KLIKNIĘCIE NA KAMERĘ, CHCEMY KLIKNIĘĆ RÓWNIEŻ Z Tobą ...

NASZA PRACA ROZPOZNAŁA W RÓŻNYCH SZANSACH. JESTEŚMY WEWNĄTRZ   100 NAJLEPSZYCH FOTOGRAFÓW NA ŚWIECIE WEDŁUG MIĘDZYNARODOWEGO SPOŁECZEŃSTWA PROFESJONALNYCH FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH. W 2016 BYLIŚMY FOTOGRAFOWANĄ REWELACJĄ W UNIONWEP I W 2017 ROKU, UZYSKALIŚMY JAKO FINALISTY NAGRODY UNIONWEP.

POSZUKUJEMY EMOCJI I SYTUACJI, KTÓRE WYBIERAJĄ, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ, KTÓRE ROZPOCZĄĆ SIĘ ... POZNAJ NATURALNOŚĆ I SPONTITYITY DZIEŃ SWOJEGO ŚLUBU, W DRODZE WIĘCEJ ODPOWIEDNI, ALE W INTIMATE I CLOSE WAY. TO JEST, GDY MAGICZNE WZROSTY.

JESTEŚMY JEDNA W MIŁOŚCI W ŚWIETLE. JESTEŚMY NIEKTÓRE W MIŁOŚCI Z CIĘŻKIM KRAJOBRAZEM, ALE TAKŻE Z ZAPROJEKTOWANĄ FABRYKĄ. JESTEŚMY KREATYWNI I LUBIMY TWORZYĆ I WYMAGAĆ I KTÓRYCH CHCEMY ODCZYTYWAĆ SIĘ, ALE W TYM SAMYM CZASIE POZWOLI SIĘ PODEJMOWAĆ NASZE ARTYSTYCZNE PROPOZYCJE.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Emotion and Motion i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Emotion and Motion

4.8 3 opinii
Autor: Ane
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zacząłem oglądać pracę Emotion & Motion lata temu, kiedy zrobili zdjęcia i wideo z wesela mojego kuzyna i zacząłem ich śledzić na Instagramie. Kiedy musiałem wybrać te usługi na mój ślub, nie miałem wątpliwości, że ich chcę, ale musiałem przekonać chłopaka, że ich nie znam. Odwiedziliśmy kilku dostawców i zobaczyliśmy różne style na wesela (jest tam wiele różnych klasycznych, nowoczesnych, naturalnych, pozowanych itp.), A styl Emotion & Motion był tym, który najbardziej nam się podobał. Spotkaliśmy się przed ślubem, żeby się trochę poznać i znali plany na ten dzień, jakie szczególne szczegóły chcielibyśmy mieć i że ten dzień będzie płynął naturalnie. W dniu ślubu byli z nami od początku do końca i czuliśmy, że są przyjaciółmi, robiąc zdjęcia i wideo, bardzo naturalne, bardzo blisko, pomagając nam i uchwycić wszystko, co się dzieje. Kiedy zobaczyliśmy wideo i zdjęcia, potwierdziliśmy, że wybraliśmy najlepszych, bardzo profesjonalnych i którzy wiedzieli, jak uchwycić istotę ślubu.

Nie zawahałbym się polecić ich i ponownie zatrudnić na nasze następne imprezy rodzinne!

Zgłoś nadużycie
Autor: Leticia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy szczęście, że mieliśmy ich na wideo z naszego ślubu i nie mogliśmy być bardziej zadowoleni z rezultatu, nie był to film ślubny, ale film z naszego ślubu, cudowny! Wielcy profesjonaliści, ich praca jest wysokiej jakości i zróżnicowana. Zrozumieli nasze upodobania i pomysły, dali nam wszelkiego rodzaju udogodnienia, a ich leczenie było wyjątkowe, bliskie, czułe, zabawne ... Przez cały czas czuliśmy się bardzo komfortowo, ponieważ skontaktowaliśmy się z nimi po raz pierwszy. Nie tylko polecamy go w 100%, ale chętnie go powtórzymy!

Zgłoś nadużycie
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Super profesjonalni fotografowie. Zrobili kilka ślubów przyjaciół i od pierwszej chwili wiedziałem, że będą to ci, którzy zrobią moje i nie zawiedli nas. Spektakularne zdjęcia, uchwycenie momentów, których prawie nie pamiętasz, ponieważ nie robią typowych poz. Wszyscy, którzy widzieli nasze zdjęcia, zostali pozostawieni z otwartymi ustami. Praca z nimi była bardzo przyjemna, ponieważ są one również urocze. Polecam je!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
1600
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
4:30
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
40% a la reserva, 40% una semana antes y 20% a la entrega del producto
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Nuestro trabajo, tanto el fotográfico como el de video, se caracteriza por ser diferente uno de otro... ¿y porque? Porque cada cliente es un mundo, cada pareja es un universo, con una personalidad distinta con una energia distinta, por eso los videos tienen que ser distintos... porque se adaptan a la realidad de cada pareja al ser un reflejo artístico de ellos...
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2013
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Somos un equipo.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Máximo 3 semanas.

Adres

Miasto: 28010
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Ekskluzywne ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny