El Mundo

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

El Mundo

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

El Mundo z hiszpańskiego oznacza ŚWIAT. Chcielibyśmy Państwu pokazać, jak fascynujące jest poznawanie globu ziemskiego w myśl zasady ODKRYJ! ZASMAKUJ! POKOCHAJ! Wśród wielu naszych ofert na pewno znajdą Państwo tę najbardziej odpowiadającą indywidualnym potrzebom, a profesjonalna obsługa udowodni, że wspaniałe wrażenia pamięta się dłużej niż cenę.

Współpracujemy z kooperacją Schmetterling Reisen, która udostępnia nam platformę rezerwacyjną. Dzięki temu możemy rezerwować wczasy (również z wylotem z Polski) wielu renomowanych firm niemieckich (jest ich blisko 170). Cena jaką Państwo znajdziecie na stronie niemieckiej konkretnego Organizatora jest identyczna z proponowaną u nas. Z nami jednak podpisujecie Państwo umowę po polsku, płacicie w złotówkach, oczywiście obsługa i wszelkie informacje również w języku polskim.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko propozycje wyjazdów na tradycyjne wczasy czy atrakcyjne imprezy objazdowe, ale również rejsy wycieczkowe oraz pobyty w hotelach na całym świecie. Pomożemy również zorganizować Państwa plany ślubne na Karaibach.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy

Opinie o El Mundo

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 75-611

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt