Jesteśmy wypożyczalnią dekoracji, której na sercu leży stworzenie wyjątkowej oprawy Twojego ślubu i wesela z jednoczesną dbałością o naszą planetę. Wypożyczamy produkty profesjonalne i wysokiej jakości, tym samym ograniczając powstające w naszym środowisku śmieci, z tego samego powodu nie znajdziesz u nas dekoracji wykonanych z balonów, gdyż korzystamy wyłącznie z elementów wielorazowych bądź organicznych.

Jak mozemy przyczynić się do tego, aby Twoje wesele było na prawdę niezapomniane?

1/ WESELNE OŚWIETLENIE

Zajmujemy się wynajmem girland świetlnych odpowiednich zarówno na imprezy plenerowe, jak i do wnętrz. Nasze oświetlenie to w pełni profesjonalne, bezpieczne, wysokiej jakości i oszczędne produkty. Znajdziesz u nas zarówno girlandy żarówkowe, jak i sznury drobnych światełek Fairy Lights. Światło na weselu to jeden z podstawowych elementów, którym nadasz klimat absolutnie każdej przestrzeni, a w swoim portfolio mamy na to niejeden dowód :)

2/ DEKORACJE W STYLU BOHO

Żaden weselny styl tak bardzo nie kojarzy się z naturą i swobodą jak właśnie boho. W naszej wypożyczalni znajdziesz piękne, ręcznie wykonane dekoracje, które nadadzą niezwykłego charakteru Twojej weselnej stylizacji. Makramy, ozdoby krzeseł, lampiony, suszone dekoracje kwiatowe i trawy pampasowe to zaledwie ułamek tego, jak wyjątkowe i piękne rzeczy jesteśmy w stanie stworzyć na Twój wielki dzień.

3/ WESELNE STREFY RELAKSU

Kiedy po weselu udajemy się na odbiór wynajętej strefy relaksu, zawsze słyszymy, że było to najbardziej oblegane i komentowane miejsce całego wesela. A wiecie dlaczego? Bo nie dość, że zawsze bajecznie piękne, spójne z Waszą wizją weselnej aranżacji, to stworzone specjalnie z myślą o gościach, którzy mają kąt do swobodnych rozmów i odpoczynku w przerwie weselnej zabawy! W ofercie mamy mnóstwo mebli i dodatków, które pomogą stworzyć strefę specjalnie na Wasz ślub, a jeśli macie dodatkowy pomysł, w jaki sposób taką strefę wzbogacić, na przykład obecnoscią słodkiego stołu, baru, czy ścianki ze zdjęciami- również znajdziecie to w zasobie naszych możliwości.

4/KRZESŁA NA ŚLUBY PLENEROWE I WESELA

Marzycie o ślubie w plenerze? Niezbędne będą krzesła dla gości! I tu przychodzimy Wam z pomocą, bo śluby plenerowe są tak piękne, że i pięknych krzeseł nie mogło zabraknać w naszej ofercie!

5/ DEKORACJE STOŁÓW I NIE TYLKO

Świeczniki, wazony, wazoniki, czyli wszystko, czego potrzebować będziesz do pięknej aranżacji stołu, ale i otoczenia sali i ogrodu. Razem mozemy stworzyć coś niezwykłego!

6/ KONFETTI Z SUSZONYCH KWIATÓW

Konfetti to piękna rzecz, jednak ilosć śmieci, która po nim zostaje, to dość duży koszt, jak na tak krótkotrwałą przyjemność. Nie musisz jednak rezygnować z niego w zupełności! Nasze konfetti z suszonych płatków kwiatów, to piękny, pachnący i w 100% ekologiczny sposób na uczczenie radości świeżoupieczonych małżonków!

To jak, chcesz przeżyć z nami swoją ślubną przygodę w pełni świadomości i odpowiedzialności również za Planetę?

Wszystkie nasze produkty możesz wypożyczyć z naszym transportem i montażem, lub jeśli wolisz wesele w stylu DIY, odebrać i zwrócić je osobiście.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj ekoDeko i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o ekoDeko

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy całodobowo
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji je podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 50% całości wynajmu, pozostała kwota musi zostać opłacona min. 2 tygodnie przed planowaną datą wynajmu, ewentualnie w dniu odbioru dekoracji.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6 lat

Adres

Miasto: