10

Opis

Szanowni Państwo,
Pragniemy zainteresować Państwa ofertą Dworu w Kraplewie, położonego zaledwie 8 km od Ostródy – Perły Mazur Zachodnich.
Wygoda, komfort i kameralność, ale także urocze krajobrazy i niezmącona niczym cisza, to niewątpliwe atuty naszej propozycji. Tu czas płynie jakby nieco wolniej, z dala od miejskiego gwaru, wiecznego pośpiechu i towarzyszącego im stresu. Ten uroczy zakątek pozostawia po sobie niezapomniane wrażenie, przyciąga jakąś magiczną siłą. Tu się po prostu chce być. Tu się po prostu chce wracać.

Nasza oferta jest zawsze indywidualna, nastawiona na upodobania i potrzeby każdego z odwiedzających nas, bardzo mile widzianych Gości.

Szczegóły

  • Jakie są główne cechy obiektu?

    Ogród, Parkiet do tańca, Parking, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw dla dzieci
  • Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?

    Własny katering
  • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

    Marzysz o wyjątkowym weselu, w uroczym miejscu, W pięknej oprawie i cudownej atmosferze? Właśnie takie przyjęcie dla ciebie przygotujemy. Oferujemy śluby i przyjęcia w zabytkowym Dworze W przepięknej Sali balowej lub w naszym zabytkowym pełnym kwiatów i zieleni parku a w nim altana biesiadna która może być wykorzystana jako stół wiejski . W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną obsługę( kelnerzy, gastronomia). Dla Pary Młodej apartament z łożem małżeńskim – gratis. Pragniemy zaznaczyć, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz obiekt był rzeczywiście miejscem nieskrępowanego wypoczynku i aby nasi Goście czuli się w nim bezpiecznie i swobodnie.

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Dwór Kaplewo w Warmińsko-Mazurskie:

Kraplewo 16 14100 Ostróda 89 647 68 60