Dream Tours

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Dream Tours

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

W 2007 roku z naszych usług skorzystało około 1000 klientów.

W 2008 roku wyjechało z nami już blisko 3000 osób, którym zaoferowaliśmy egzotyczne wycieczki z NIEMIECKIMI ORGANIZATORAMI.

Od grudnia 2008 roku baza naszych ofert została rozszerzona o wyjazdy wypoczynkowe oraz objazdowe z POLSKIMI ORGANIZATORAMI.

Nasz portal turystyczny został zbudowany na gruncie dużego doświadczenia w branży turystycznej.

Na początku postanowiliśmy oferować Państwu wycieczki niemieckich organizatorów. Panująca opinia, iż wczasy z Niemiec są tańsze, nadal jest aktualna. Nasi klienci wracają ustatysfakcjonowani, bowiem otrzymali wysoką jakość za przystępną cenę.

Proponujemy wycieczki niekwestionowanych liderów w branży turystycznej jak np. Thomas Cook - istniejący na rynku juz ponad 100 lat!, 60-letni Alltours!, znane wszystkim TUI, FTI Touristik, który posiada ponad 20-letnią tradycję.

Potęgi światowego rynku usług turystycznych latami zaskarbiały sobie miliony zadowolonych klientów, którzy z kolei przynoszą im corocznie ogromną sprzedaż. Najlepsi touroperatorzy wykupują ogromne kontyngenty miejsc w najznamienitszych hotelach w kurortach na całym świecie. Dostają w zamian najlepszą jakość (m.in. najelegantsze pokoje hotelowe, korzystne czasowo przeloty czarterowe renomowanych linii lotniczych) po niskich cenach. Dzięki temu otrzymują Państwo ofertę w atrakcyjnej cenie!

Oferta DreamTours.pl obejmuje propozycje wypoczynku w niemal wszystkie rejony świata, jak również wycieczki w najdalsze i najdziksze jego zakątki.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy

Opinie o Dream Tours

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 80-357

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt