Dom Restauracyjny Rusiborek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dom Restauracyjny Rusiborek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dom Restauracyjny Rusiborek to dom wypełniony duchem stylu slow wedding. Dbamy   O każdy  szczegół i organizujemy bardzo indywidualnie Wasze wesela.  Cała rodzina jest zaangażowana w przygotowania. Mama w kuchni, moja siostra za barem jako barista, ojciec pielęgnujący ogród i ja z Wami od początku do końca wesela, kolejna siostra zadbała o to by Rusi było dla Was piękne i niepowtarzalne w swoich wnętrzach. 

Kuchnia opiekuje się moja mama w której przede wszystkim stawiamy na naturalne składniki i produkt od lokalnych dostawców, ja zapewniam Wam wsparcie podczas organizacji do czasu przyjęcia, doradzam, podsyłam sprawdzonych podwykonawców. Jestem też z Wami podczas wesela by dopilnować wcześniej ustalonego harmonogramu. Mogę być tez Waszym Mistrzem cermonii Humanistyczej lub dekoratorką.

Duży i naturalny ogród pozwala na organizacje cermonii zaślubin, lokalne stawy zapewniają nam ryby do wędzenia...... aż chce się tutaj wracać. 

 Szeroki wachlarz naszych umiejętności sprawia , ze Wasze wesela są piękne i w stylu slowwedding... co to slow wedding ? Coś co uwielbiamy , czyli przede wszystkim to , ze macie czuć się tutaj jak u siebie w domu! Bo jest on domem każdej naszej pary ️️️ 

Ps. Uwielbiamy psiaki i domowe zwierzaki, wiec jeśli nie wyobrażacie sobie wesela bez Waszego pupila to jestem właśnie tym miejscem które je pokocha ️️️

Posiadamy 18 miejsc noclegowych i piękne otoczenie samej natury ️

Opinie o Dom Restauracyjny Rusiborek

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 63-000

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt