dmcstudio.pl Dj Mess

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

dmcstudio.pl Dj Mess

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 2 800 zł

Wybór odpowiedniego Dj -a na wesele, to bardzo ważna decyzja i nie może to być wybór przypadkowy. To właśnie od dj'a w bardzo dużej mierze zależy powodzenie takiego wydarzenia. Dla nas muzyka stanowi największą pasję. Jeśli szukają Państwo zatem DJ -a, który oprawę muzyczną eventów traktuje jedynie jako sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, to niestety źle Państwo trafili. Jeśli jednak zależy Państwu na naprawdę świetnej muzyce, doskonałej zabawie i wrażenia, których nie da się zapomnieć, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Tym co wyróżnia nas na tle konkurencji jest wysokiej jakości sprzęt, który gwarantuje doskonałą jakość dźwięku oraz oświetlenie nadające danemu wydarzeniu prawdziwy klimat i charakter. Gwarantujemy Państwu, że zaplecze sprzętowe, którym dysponujemy zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. 
Nasze studio muzyczne cechuje również kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Doradzamy oraz pomagamy w wyborze najlepszej oprawy muzycznej. W pełni angażujemy się w każde wydarzenie, w którym bierzemy udział. Nasz DJ zrobi wszystko co w jego mocy, aby wprowadzić całą publiczność (bez względu na wiek i preferencje muzyczne) w doskonały nastrój. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2 800 zł
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości 300zł, pozostała część kwoty płatna w dniu wydarzenia.
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
15
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o dmcstudio.pl Dj Mess

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 05

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt