DJ Paweł Walczyk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

DJ Paweł Walczyk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Szukacie DJ-a, który zaproponuje Wam coś szalonego? Wyskoczy w trakcie zabawy z czymś niespodziewanym w stylu wyczarowania królika z kapelusza, albo żonglerki w trakcie jazdy na monocyklu? Nie chcę zabierać Wam czasu, ponieważ tutaj tego typu usługi nie znajdziecie.

Czego w takim razie możecie się spodziewać?

Gościa w garniturze z mikrofonem i ogromnym ładunkiem pozytywnych emocji, którym chce wywołać epidemię radości, uśmiechu i dobrej zabawy na Waszym weselu! Zaciekawiłem Was?

Hola hola, gdzie moje maniery?! Pozwólcie, że się przedstawię. Mam na imię Paweł i jestem DJ-em weselnym, który nie boi się wyjść na parkiet, żeby poszaleć z gośćmi. Jednocześnie stylem prowadzenia i doborem repertuaru muzycznego dostosowuję się do charakteru Pary młodej i gości. Razem z Parami, które zaufają mi i powierzą oprawę muzyczną oraz konferansjerską swojego przyjęcia, uczestniczymy w tworzeniu dnia, który ma być wspominany do końca życia z uśmiechem na twarzy.

Po sprawdzeniu dostępności terminu z ogromną przyjemnością spotkam się z Wami przy stole z kawą/herbatą, aby poznać Wasze oczekiwania i wyobrażenie na temat tego szczególnego dnia. Wtedy też w oparciu o informacje, które mi dostarczycie zaczynamy tworzyć szkielet wesela, który stopniowo do samego dnia przyjęcia będziemy odpowiednio obudowywać.
Zależy mi na tym, aby już na etapie spotkania zbudować zaufanie pomiędzy nami, które zaowocuje podpisaniem umowy, albo wręcz przeciwnie doprowadzi Was do wniosku, że jednak chcecie kogoś innego.
Ważne jest dla mnie to, abyśmy siebie poznali. W końcu jestem potencjalną osobą, która ma czuwać nad stworzeniem i podtrzymaniem wymarzonego klimatu Waszego wesela :) Ja też chcę mieć pewność, że mogę wziąć odpowiedzialność za wypełnienie Waszej(naszej) wizji.

Od pierwszego spotkania, do dnia wesela często mija sporo czasu. Z tego względu, aby mieć najświeższe informacje wysyłam Wam formularz weselny, w którym są niezbędne dla mnie informacje, aby poprowadzić płynnie Wasze przyjęcie. Po wypełnieniu formularza i dostarczeniu niezbędnych materiałów jesteśmy gotowi na ten wielki dzień!

Jeszcze jedno:
uwierzcie mi, że pomimo wielu wesel na moim koncie, do każdego kolejnego podchodzę z czystą radością, że mogę uczestniczyć z tak świetnymi ludźmi w jednym z najważniejszych dni ich życia. Każde wesele, to inna wyjątkowa historia, wyciśnijmy z niej esencję i zaserwujmy ją godnie wszystkim uczestnikom tego wspaniałego dnia. To jest naprawdę piękny czas. Wiem co mówię, bo sam stałem niedawno po drugiej stronie :D

Jeśli udało mi się wzbudzić Waszą ciekawość, to zachęcam do sprawdzenia terminu w kalendarzu oraz potwierdzenia go w wiadomości lub telefonicznie :)

P.S.

Oczywiście do współpracy, którą opisałem Wam wyżej potrzebuję odpowiednich narzędzi.
Dla maniaków technologicznych (którym również jestem :D ) znajdzie się kilka smaczków. Między innymi:

- estetyczne stanowisko, w którym każdy element jest pieczołowicie sprawdzany i dobierany, aby tworzył spójną całość
- konsola składająca się m.in. z gramofonów i cyfrowego miksera DJ
- dynamiczne i statyczne oświetlenie LED sterowane w czasie rzeczywistym, aby odpowiednio podkreślać grą świateł ważne momenty na parkiecie
- mikrofony bezprzewodowe
- cyfrowy mikser audio, dzięki któremu istnieje możliwość nagłośnienia żywych instrumentów (po wcześniejszym uzgodnieniu)
- wytwornica mgły i baniek mydlanych
- rekwizyty do zabaw i konkursów dobierane w pierwszej kolejności pod oczekiwania Pary młodej

Z muzycznymi pozdrowieniami,
DJ Paweł Walczyk

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Po podpisaniu umowy wpłacany jest zadatek ustalany indywidualnie z parą, reszta należności uiszczana jest w dniu wesela po zakończonej pracy.
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o DJ Paweł Walczyk

4.9
8 opinii
8 opinii
Profesjonalizm
(8)
Jakość/cena
(8)
Polecasz to?
(8)
magdalenaszwajcok
Autor: Magdalena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z przyjemnością możemy polecić Pawła jako DJ'a na weselną (i nie tylko weselną) zabawę.  Cały czas uśmiechnięty, miły, uprzejmy dla nas i dla wszystkich gości. Wesele poprowadził profesjonalnie i z klasą. Zastosowal się do wszystkich naszych sugestii i sam dołożył dużo od siebie.  Zarówno my jak i goście świetnie się bawiliśmy. POLECAMY! :)

Zgłoś nadużycie
monika.szombara
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

DJ na 6+!

 Z czystym sumieniem możemy polecić DJ Pawła. Nasze wesele zostało zapamiętane jako super impreza i to właśnie dzięki Pawłowi :D profesjonalny, miły, stworzony do tego co robi, potrafi wybrnąć nawet z najgorszych sytuacji, świetnie prowadzi konkursy, bierze czynny udział w zabawach. Każdy gość (nawet najstarsze osoby) chciał brać udział w zabawach.

Polecamy!! 

Zgłoś nadużycie
zorina.s1995
Autor: Zorina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czlowiek stworzony do tego co robi. Wiemy, ze jesli bedziemy robili jakąs impreze to Pawel nie ma z kim konkurowac. Nasze wesele poprowadzil idealnie, lepiej sobie tego nie moglismy wymarzyc. Z calego serca polecamy!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt