Dekorys

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Dekorys

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Dekorys powstał z zamiłowania do piękna! Jesteśmy polską firmą, która oferuje różnego rodzaju dekoracje w tym ślubne i weselne. Chcemy sprawić, aby Was ślub wyglądał pięknie i wprowadzał w zachwyt wszystkich gości. Tworzymy produkty z nowoczesnych tworzyw sztucznych jak m.in. plexi, które wprowadza niepowtarzalne efekty wizualne: nadruk na transparentnej powierzchni, złote lustro, srebrne lustro. Marzenia o niezapomnianym ślubie można urzeczywistniać, a my Wam w tym pomożemy. Staramy się podążać za obowiązujacymi trendami i nowościami w branży ślubnej. 

Różnorodność wzorów i dekoracji

Przygotowaliśy pierwsze dekoracje ślubne - zaproszenia dla gości z plexi, które wprowadzą ich w klimat i styl przygotowywanej uroczystości. Dzięki banerom powitalnym od samego początku wprowadzisz bliskich w serdeczny i miły nastrój. Nastepne elementy dekoracyjne wprowadzą ład i porządek sród gości - plan stołów, numerki na stół oraz winietki. 

Nikt nie wyobraża sobie wesela bez pamiatkowego zdjęcia, dlatego warto nadać mu wyjątkowego charakteru. Dzięki foto ramce do zdjęć na wesele oprawa będzie niezapomniana. Państwo Młodzi mogą pomyśleć również o innej dekoracji do fotobudki lub aranżacji wolnych przestrzeni - duży podświetlany napis LOVE nada niezapomnianej oprawy zarówno w dzień jak i w nocy! 

Indywidualne projekty 

Motywy i wzory dopasowane pod Wasz ślub! Indywidualne i personalizowane projekty, które będą idealnie współgrać z obowiązujacym stylem i motywem. Każda dekoracja może zostać stworzona pod pomysły i inspiracje Państwa Młodych!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność za pośrednictwem platformy płatniczej: Przelewy24 lub zwykłym przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy.
Jakie są Państwa godziny pracy?
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00 tel. 781-888-020

Opinie o Dekorys

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 63-200

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt