Dekorys powstał z zamiłowania do piękna! Jesteśmy polską firmą, która oferuje różnego rodzaju dekoracje w tym ślubne i weselne. Chcemy sprawić, aby Was ślub wyglądał pięknie i wprowadzał w zachwyt wszystkich gości. Tworzymy produkty z nowoczesnych tworzyw sztucznych jak m.in. plexi, które wprowadza niepowtarzalne efekty wizualne: nadruk na transparentnej powierzchni, złote lustro, srebrne lustro. Marzenia o niezapomnianym ślubie można urzeczywistniać, a my Wam w tym pomożemy. Staramy się podążać za obowiązujacymi trendami i nowościami w branży ślubnej. 

Różnorodność wzorów i dekoracji

Przygotowaliśy pierwsze dekoracje ślubne - zaproszenia dla gości z plexi, które wprowadzą ich w klimat i styl przygotowywanej uroczystości. Dzięki banerom powitalnym od samego początku wprowadzisz bliskich w serdeczny i miły nastrój. Nastepne elementy dekoracyjne wprowadzą ład i porządek sród gości - plan stołów, numerki na stół oraz winietki. 

Nikt nie wyobraża sobie wesela bez pamiatkowego zdjęcia, dlatego warto nadać mu wyjątkowego charakteru. Dzięki foto ramce do zdjęć na wesele oprawa będzie niezapomniana. Państwo Młodzi mogą pomyśleć również o innej dekoracji do fotobudki lub aranżacji wolnych przestrzeni - duży podświetlany napis LOVE nada niezapomnianej oprawy zarówno w dzień jak i w nocy! 

Indywidualne projekty 

Motywy i wzory dopasowane pod Wasz ślub! Indywidualne i personalizowane projekty, które będą idealnie współgrać z obowiązujacym stylem i motywem. Każda dekoracja może zostać stworzona pod pomysły i inspiracje Państwa Młodych!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Dekorys i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Dekorys

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00 tel. 781-888-020
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność za pośrednictwem platformy płatniczej: Przelewy24 lub zwykłym przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Przygoda z dekoracjami weselnymi rozpoczęła się już kilka lat temu.

Adres

Miasto: 63-200