Dariusz Golik Fotografia

42

Opis

www.dariuszgolik.pl 

 Jeśli Państwo są zainteresowani współpracą zachęcam do kontaktu telefonicznego 793 773 306  oraz drogą e-mailową fotografia@dariuszgolik.pl  , jak i odwiedzin fanpage'a na Facebook'u www.facebook.com/dariuszgolik.fotografia/ 

 Fotografią zajmuję się od 2009 roku. Na przestrzeni tego czasu zebrałem doświadczenie na wielu płaszczyznach fotografii podejmując się zleceń o zróżnicowanym profilu. Staram się wykreować własny, unikatowy styl, jednak indywidualne podejście do każdego zlecenia wedle życzeń klienta dało mi możliwość rozwoju w zakresie fotografowania jak i dalszej post produkcji obrazu.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1500zł
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek podczas podpisania umowy, zapłata po wykonanej pracy :)
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  3 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  7 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Sam
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Materiał oddany online już do tygodnia czasu, Album, pendrive do 3 tygodni po sesji plenerowej.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (12)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 12 opinii
Przez nikolaczubeks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm! Zdjęcia piękne i w dodatku gotowe na następny tydzień. Super kontakt i współpraca. No i ogólnie... Spokojny i wyluzowany człowiek Polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez wiewio_cia992s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo cieszymy się, że nasz wybór to fotografia Darka. Jest to osoba która bardzo angażuję się w to co robi ale też jest wyrozumiały i ludzki nie jest to tylko zwykły usługodawca. Z przyczyn wyższych musieliśmy przełożyć wesele na następny rok. Na jednym spotkaniu już wszystko ustaliliśmy nie było żadnego problemu: szybko, zwięźle i na temat.
Sama praca jaką wykonuję jest zachwycająca- jedno z naszych zdjęć zostało wyróżnione przez "Vouge" i pomimo tego, że kiepscy z nas modele udało się coś tak wielkiego Darkowi osiągnąć! A nie ukrywajmy- większość kobiet marzy o tym żeby zaistnieć w czymś wyjątkowym ;)
Ujęcia z wesela i ślubu będą nam przypominać o każdym najmniejszym szczególe.
Dostaliśmy wszystko w trybie natychmiastowym :) więc gdy emocje jeszcze do końca nie opadły mogliśmy je przeżyc jeszcze raz :) Tak na pewno będzie z każdym kolejnym razem gdy będziemy otwierać album <3
Dziękujemy Ci Darku i życzymy powodzenia!

Zgłoś nadużycie
Przez sylwia.smuteks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

3 słowa: Profesjonalizm, Szybkość, Pomysłowość!!

Współpracowaliśmy  z Darkiem na naszym ślubie oraz podczas  sesji plenerowej. Zdjęcia wyszły prześliczne pomimo, iż podczas samych przygotowań, ceremoni oraz przyjęcia nie odczuwaliśmy ostrzału cykającego fotografa. Wszystko wyszło naturalnie i pięknie. 

Czas realizacji

Pierwsze zdjęcia dostaliśmy  jeszcze tej samej nocy  cała  reszta z przyjęcia ok 1 tygodnia. 

Podczas pleneru Darek wykazał się 100 % inicjatywą. Ze względu na brak pomysłu na wygląd sesji, zaproponował miejsce oraz swój  pomysł, który  z nami skonsultował. Efekt?? Piękna pamiątka  na cale życie!!!

POLECAM

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasza współpraca z Darkiem przebiegła wzorowo :-) Wszystko odbyło się profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Zarówno w dniu ślubu jak i sesji w plenerze. Zdjęcia dostaliśmy ekspresowo, bo już po paru dniach co było bardzo miłe :-) Nie muszę chyba dodawać, że zdjęcia są przepiękne! Dziękujemy i polecamy serdecznie, Andżelika i Maciek 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Darku – współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia ślubne jak i plenerowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które nam towarzyszyły  w tym ważnym dla nas dniu. Twoja pasja, poczucie humoru oraz doświadczenie, sprawiły że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjątkowo pięknych zdjęć. Dziękujemy, że uwzględniłeś nasze wymagania zwłaszcza co do sesji plenerowej, było to dla nas bardzo ważne, a Twoje pomysły sprawiły, że sesja w górach stała się dla nas niezapomnianą przygodą. Dodatkowo jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że cały materiał otrzymaliśmy już po 1 dniu. Pięknie oprawiony album z naszymi zdjęciami będzie dla nas niezapomnianą pamiątką na całe życie. Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno „MISTRZOSTWO”. Dziękujemy za udaną współpracę i szczerze polecamy fotografa z pasją - DARIUSZ GOLIK !!!!!

Dziękujemy 

Gosia i Łukasz 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dariusz Golik Fotografia w Śląskie:

Granitowa 8/11 43-600 Jaworzno
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny