29

Opis

Fotografią zajmuję się od 2009 roku. Na przestrzeni tego czasu zebrałem doświadczenie na wielu płaszczyznach fotografii podejmując się zleceń o zróżnicowanym profilu. Staram się wykreować własny, unikatowy styl, jednak indywidualne podejście do każdego zlecenia wedle życzeń klienta dało mi możliwość rozwoju w zakresie fotografowania jak i dalszej post produkcji obrazu.

Jeśli Państwo są zainteresowani współpracą zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz drogą e-mailową, jak i odwiedzin fanpage'a na Facebook'u

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1500zł
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek podczas podpisania umowy, zapłata po wykonanej pracy :)
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  1 miesiąc
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5lat

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
5 opinii
Przez darianowak111s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dariusz jest nie tylko zdolny ale również bardzo sympatyczny, a odpowiedni kontakt z fotografem jest bardzo istotny, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu wypadł tak jak sobie wymarzycie. Jest profesjonalistą oraz perfekcjonistą. Nasz plener odbył się kilka miesięcy po ślubie i już na następny dzień mogliśmy się cieszyć pięknymi efektami z sesji. Nie dość, że zdjęcia w jego wykonaniu spełniły nasze oczekiwania - a należymy do grona wymagających osób -  to jeszcze otrzymaliśmy ich dużo więcej niż ustaliliśmy podczas podpisania umowy. Te wszystkie aspekty świadczą o tym, że naprawdę warto skorzystać z usług tego fotografa. :)

Zgłoś nadużycie
Przez darambos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kozystalismy z usług zarówno w dniu ślubu, jak i podczas sesji plenerowej. Jestesmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Współpraca przebiegła w miłej i wesołej atmosferze, a kadry ukazują prawdziwe emocje. Darek jest otwarty na sugestie, sam również wnosi    duzo pomysłów. Z czystym secem bedziemy polecać! 

Zgłoś nadużycie
Przez zabaania91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo serdecznie polecam Darka. Wykazal się mega profesjonalizmem, miał ciekawe pomysły a same zdjęcia wyszły wspaniale. Byliśmy w stałym kontakcie, nie byli żadnych rozczarowań. Polecam!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Znaliśmy możliwości Darka zanim skorzystaliśmy z jego usług, jednak mimo wysokiej oceny jego umiejętności udało mu się nas miło zaskoczyć. Fotografia bardzo profesjonalna, mnóstwo ciekawych pomysłów i przede wszystkim wszystko zgodne z wcześniejszymi uzgodnieniami. Na dodatkowy plus zapracował sobie również poprzez dobrą współpracę z ekipą filmującą. Polecamy tę firmę przede wszystkim dlatego, że bez wahania wybralibyśmy usługi Dariusz Golik Fotografia kolejny raz.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam zdecydowanie! Ślub mieliśmy w maju. Oprócz zdjęć ze ślubu i wesela robiliśmy również sesję narzeczeńską i plener po ślubie. Fotograf profesjonalny, kreatywny i bardzo zaangażowany. Zdjęcia piękne - wspaniała pamiątka!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dariusz Golik Fotografia w Śląskie:

Granitowa 8/11 43-600 Jaworzno