Dariusz Golik Fotografia

42

Opis

www.dariuszgolik.pl 

 Jeśli Państwo są zainteresowani współpracą zachęcam do kontaktu telefonicznego 793 773 306  oraz drogą e-mailową fotografia@dariuszgolik.pl  , jak i odwiedzin fanpage'a na Facebook'u www.facebook.com/dariuszgolik.fotografia/ 

 Fotografią zajmuję się od 2009 roku. Na przestrzeni tego czasu zebrałem doświadczenie na wielu płaszczyznach fotografii podejmując się zleceń o zróżnicowanym profilu. Staram się wykreować własny, unikatowy styl, jednak indywidualne podejście do każdego zlecenia wedle życzeń klienta dało mi możliwość rozwoju w zakresie fotografowania jak i dalszej post produkcji obrazu.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1500zł
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek podczas podpisania umowy, zapłata po wykonanej pracy :)
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  3 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  7 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Sam
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Materiał oddany online już do tygodnia czasu, Album, pendrive do 3 tygodni po sesji plenerowej.

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 9 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasza współpraca z Darkiem przebiegła wzorowo :-) Wszystko odbyło się profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Zarówno w dniu ślubu jak i sesji w plenerze. Zdjęcia dostaliśmy ekspresowo, bo już po paru dniach co było bardzo miłe :-) Nie muszę chyba dodawać, że zdjęcia są przepiękne! Dziękujemy i polecamy serdecznie, Andżelika i Maciek 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Darku – współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia ślubne jak i plenerowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które nam towarzyszyły  w tym ważnym dla nas dniu. Twoja pasja, poczucie humoru oraz doświadczenie, sprawiły że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjątkowo pięknych zdjęć. Dziękujemy, że uwzględniłeś nasze wymagania zwłaszcza co do sesji plenerowej, było to dla nas bardzo ważne, a Twoje pomysły sprawiły, że sesja w górach stała się dla nas niezapomnianą przygodą. Dodatkowo jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że cały materiał otrzymaliśmy już po 1 dniu. Pięknie oprawiony album z naszymi zdjęciami będzie dla nas niezapomnianą pamiątką na całe życie. Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno „MISTRZOSTWO”. Dziękujemy za udaną współpracę i szczerze polecamy fotografa z pasją - DARIUSZ GOLIK !!!!!

Dziękujemy 

Gosia i Łukasz 

Zgłoś nadużycie
Przez agata.wrobels
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu


Niespełna 2 lata temu, dokonując wyboru fotografa na nasz ślub zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty  radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych.

A ostatnio mogliśmy się cieszyć sesją naszego 7 miesięcznego szkraba. Dziękujemy, że w tak piękny i profesjonalny sposób  uchwyciłeś cudowne i niepowtarzalne chwile z naszym synkiem.
  
Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy: 

DARIUSZ GOLIK
Dziękujemy!!!
Agata i Marcin

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Darek to fotograf, który uwieczni Wasz ważny dzień na magicznych i pięknych kadrach i stworzy dla Was pamiątką szczęśliwych chwil. Współpraca z Darkiem na pewno godna polecenia !!!

Zgłoś nadużycie
Przez darianowak111s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dariusz jest nie tylko zdolny ale również bardzo sympatyczny, a odpowiedni kontakt z fotografem jest bardzo istotny, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu wypadł tak jak sobie wymarzycie. Jest profesjonalistą oraz perfekcjonistą. Nasz plener odbył się kilka miesięcy po ślubie i już na następny dzień mogliśmy się cieszyć pięknymi efektami z sesji. Nie dość, że zdjęcia w jego wykonaniu spełniły nasze oczekiwania - a należymy do grona wymagających osób -  to jeszcze otrzymaliśmy ich dużo więcej niż ustaliliśmy podczas podpisania umowy. Te wszystkie aspekty świadczą o tym, że naprawdę warto skorzystać z usług tego fotografa. :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Dariusz Golik Fotografia w Śląskie:

Granitowa 8/11 43-600 Jaworzno
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny