• Cena usługi Średnie ceny

Cześć! Jestem Monika. 
To właśnie ja stworzyłam Custom by MJ, gdzie zajmuję się wszystkim od malowania, przez pakowanie, aż po kontakt z Tobą. Bardziej od malowania kocham chyba tylko podróże… no i mojego psa!

Nie mogę się doczekać, aż spełnię Twoje marzenie o własnej, ręcznie malowanej kurtce. Jestem niepoprawną romantyczką i zawsze marzyłam o pracy w branży ślubnej. Dlatego każda kurtka, która wychodzi z mojej pracowni, zawiera poza misternym malunkiem – kawałek mojej duszy.

Jeśli marzysz o wyjątkowym okryciu na swój ślub wpadnij na mój instagram @custombymj lub www.monikajurasik.com

W zakładce ZAMÓW KURTKĘ opisz mi jak najdokładniej swój pomysł, a ja odezwę się, aby ustalić szczegóły i wycenić Twój pomysł. Staram się każdy projekt wykonywać tylko raz, abyś był/a w posiadaniu rzeczy jedynej w swoim rodzaju.

Pamiętaj, że czas oczekiwania to ok. 4 miesiące. Jeśli chcesz dostać swój produkt wcześniej – koniecznie uwzględnij to w formularzu. Przyjmuję też rezerwację terminów na cały 2022 - warto zabookować swój termin wcześniej i spać spokojnie - zwłaszcza, że ponad połowa roku jest już zajęta! 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Custom by Monika Jurasik i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Custom by Monika Jurasik

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jeśli chcesz zarezerwować swój termin należy wpłacić zadatek w wysokości 50 zł. Zadatkiem może być też kurtka, o ile chcesz wysłać swoją do personalizacji. W sytuacji, kiedy zarówno kurtka jak i malowanie ma być po mojej stronie - początkowo rozliczamy także koszt kurtki. Następnie tworzę projekt do akceptacji, maluję kurtkę i za moją pracę rozliczamy się po podesłaniu efektu końcowego.
Czy posiadają Państwo własną kolekcję czy współpracują z innymi firmami?
Kolekcje autorskie
Jakiego rodzaju akcesoria Państwo oferują?
Inne
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jaka jest cena Państwa usług?
Cena jest ustalana indywidualnie (od 100 PLN)
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Wszystkie projekty maluję w 100% ręcznie, Każda kurtka powstaje w jednym jedynym egzemplarzu, dlatego możesz mieć pewność, że jest całkowicie tworzona tylko i wyłącznie dla Ciebie.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3 lata

Adres

Miasto: 50-537

Podobne firmy

Akcesoria Panny Młodej | Pruszowice
Szybka
odpowiedz

Projektujemy i samodzielnie wykonujemy eleganckie, unikatowe, szalone, frywolne, ślubne.....ozdoby na głowę. Fascynatory - aby nasze klientki były WYJĄTKOWE i FASCYNOWAŁY otoczenie! Nasze produkty wytwarzane są ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów sprowadzanych z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.... See +

Powiązane tagi:
  • Akcesoria Panny Młodej
  • Średnie ceny
  • Kolekcje autorskie
  • Sklep on-line