Cukiernia Karpicko

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cukiernia Karpicko

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ciasta, torty, ciasteczka.... by Twój ślub stał się jeszcze słodszy!

Opinie o Cukiernia Karpicko

2.7
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(1)
(2)
Jakość/cena
(1)
(2)
Polecasz to?
(1)
(2)
swadowskaa
Autor: Aleksandra
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Odebraliśmy tort ślubny , zanim dojechał do domu , górny wpadł w dolny i niestety zostaliśmy bez tortu. Nie polecam zdecydowanie

Zgłoś nadużycie
paula.senkow
Autor: Paulina
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zamówiłam tort z odbiorem w cukierni na Placu Pocztowym.Odebraliśmy tort w dniu uroczystości i niestety jestem bardzo rozczarowana.

Figurki były pobrudzone czymś czarnym, dodatkowo w torcie były dziury po jakimś elemencie, który to został prawdopodobnie usunięty, a Panie obsługujące twierdziły, że to na pewno wszystko, co powinnam dostać (co się okazało nieprawdą). Jak na kwotę, którą zapłaciłam, efekt był daleki od zadowalającego.

Dodatkowo zaznaczyłam wyraźnie w zamówieniu, że proszę o jakieś pudełko tekturowe z uchwytem, dzięki któremu będziemy mogli przetransportować tort. Niestety nic takiego nie otrzymaliśmy. Tort został nam wręczony w wersji takiej, jak na załączonym zdjęciu (bez opakowania). Jedyne co, to po usilnych prośbach, otrzymaliśmy papier pakunkowy, którym to osłoniliśmy tort od deszczu.

Czuję się oszukana, gdyż dostałam zapewnienie, że nie będziemy mieć żadnych problemów z transportem (zostało to wyraźnie zaznaczone w zamówieniu).

Reasumując, tort nie spełnił naszych oczekiwań, wizualizacja mizerna, opakowania brak.Bardzo, bardzo szkoda. Straciliście Państwo długoletniego klienta, który to zamawiał torty kilkukrotnie w ciągu roku.

Bardzo się na Państwa firmie zawiodłam.

Zgłoś nadużycie
lukrrecja
Autor: Michalina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się na mini-torciki zamiast tradycyjnego wielopiętrowego tortu. Smaki mogliśmy wybrać podczas darmowej degustacji w Poznaniu na Podgórnej. Trudno mi sobie wyobrazić coś piękniejszego niż te małe cudeńka. Do tego Pani Weronika, która się z nami kontaktowała przemiła. Doskonale mnie rozumiała, potrafiła doradzić i uspokoić. Nie mogłam wybrać lepiej.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 64-200

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt