Cukiernia Kandulski Bielsko-Biała

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cukiernia Kandulski Bielsko-Biała

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cukiernia KANDULSKI to poznańska firma cukiernicza utworzona w 1983 roku przez jednego z najwybitniejszych polskich cukierników Wojciecha KANDULSKIEGO. Historia przedsiębiorstwa choć młoda i nie może pochwalić się wielopokoleniową tradycją, to stała się z czasem firmą rodzinną, która znana i ceniona jest nie tylko w Polsce ale również poza jej granicami.

Pierwsza cukiernia powstała we wrześniu 1983 roku na jednym z poznańskich osiedli

i zatrudniała wtedy 2 pracowników. Był to mały sklepik z niewiele większym zapleczem produkcyjnym.

Znajomość i ciągłe doskonalenie sztuki cukierniczej a także ambicje Wojciecha KANDULSKIEGO sprawiły, że firma prężnie się rozwijała i odnosiła liczne sukcesy.

Dziś jest to jedno z najnowocześniejszych i największych przedsiębiorstw branży cukierniczej w Polsce, które zatrudnia 150 pracowników. Firma posiada rozbudowaną sieć własnych punktów sprzedaży i sieć sklepów franczyzowych, a także współpracuje z renomowanymi sieciami marketów.

Swoje wyroby cukiernicze dostarcza do wielu znanych firm, hoteli i restauracji na terenie całego kraju jak również zagranicą.

Cukiernia KANDULSKI może pochwalić się szeroką gamą wyrobów cukierniczych,

których niepodważalnym atutem jest wysoka jakość produktu, doskonały smak i artystyczny wygląd. Stało się to możliwe dzięki wyposażeniu pracowni produkcyjnej w maszyny

i urządzenia najnowszej technologii, a także zastosowaniu nowych technik i trendów w produkcji i dekoracji wypieków cukierniczych.

Firma stara się zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz zachwycić szerokim wyborem ciast i tortów, tak więc systematycznie wprowadza do sprzedaży nowy asortyment.

Wojciech KANDULSKI, założyciel firmy, zmarł w 2006 roku, był niezwykle cenionym fachowcem, nauczycielem i pasjonatem sztuki cukierniczej w Polsce. Zdobył również szerokie uznanie zagranicą, przez co należał do ścisłej międzynarodowej czołówki mistrzów cukiernictwa.

Opinie o Cukiernia Kandulski Bielsko-Biała

1.2
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(1)
(1)
Polecasz to?
(2)
ivan777
Autor: Andrzej
1.3333333333333
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Również popełniliśmy ten błąd i zamówiliśmy tort w cukierni Kandulski w Sferze.

Zamówiliśmy płatną dostawę gdyż sami obawialiśmy się transportować tort. Wydawało nam się że "Cukiernia mistrzów świata" jest do tego praktycznie i merytorycznie przygotowana.

Niestety zaraz przed ślubem zadzwoniła do nas Pani z restauracji że tort dojechał rozwalony. Cukiernia wysłała nasz tort w zwykłym samochodzie osobowym bez żadnych chłodni ani zabezpieczenia. A że było ciepło i kierowac nie zachował ostrożności skończyło się katastrofą.

Absolutnie nie polacam nikomu usług Cukierni Kandulski w Bielsku Białej.

Andrzej i Justyna

Zgłoś nadużycie
betka0618
Autor: Beata
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

BEZNADZIEJA!!!!! Ostrzegam wszystkie Młode Pary przed zakupem tortu weselnego w cukierni Kandulski w Bielsku-Białej. Osoba przyjmująca zamówienie podaje sprzeczne informacje co do zamawianego tortu i sposobu jego dostarczenia na miejsce przyjęcia weselnego. Zamówiony przez nas piętrowy tort ( miały być 3 piętra a były 4) rozwalił się zanim został dowieziony na miejsce.W trakcie transportu z tortu poodpadały wszystkie ozdoby.Podczas zamawiania tortu poinformowano nas,że tort będzie na metalowym stelażu. Jednak jak się póżniej okazało w tort powciskane były drewniane kołki , które miały stanowić stelaż ( zupełny brak profesjonalizmu). Poza tym tort był o 1 kg cięższy od zamówionego przez nas ( a cena za 1 kg tortu do tanich nie należy).Osoba przyjmująca zamówienie tortu informuje, że transport tortu na miejsce przyjęcia weselnego jest płatny i najlepiej samemu odebrać sobie tort po czym w czasie składania przez nas reklamacji na otrzymany tort okazało się, że to iż tort rozwalił się ( zaaznaczam, że tort nie stał w lodówce bo w ogóle nie był schłodzony) to nasza wina bo był żle transportowany. Nadmieniam,że tort wydany nam został bez opakowania i bez żadnego zabezpieczenia na czas transportu.NAPEWNO JUŻ NIGDY NIE ZAMÓWIĘ TORTU W CUKIERNI KANDULSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 43300

GALERIA SFERA II

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt