• Odwiedź Stronę Www

CUDA WIANKI - to firma zajmująca się przede wszystkim dekoracjami kwiatowymi, oświetleniowymi i materiałowymi na uroczystości takie jak śluby, wesela, chrzciny, komunie, jubileusze i inne. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i firm poszerzyliśmy naszą działalność o dekoracje imprez i wnętrz dla restauracji, biur, salonów sprzedaży i instytucji publicznych, a także o organizację i dekoracje ślubów w plenerze.

Dekoracjami zajmujemy się już od dobrych kilku lat. Wyczarujemy wszystko - od drobnych butonierek, bukietów ślubnych, dekoracji światłem, dekoracji kościoła, sali weselnej czy podziękowań dla rodziców i gości. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i propozycje, a klient jest naszym priorytetem. Pragniemy sprawić, aby to Państwa uroczystość była wyjątkowa i zapadła na długo w pamięci, dlatego każdą dekorację wykonujemy pod indywidualne zamówienie z dbałością o każdy szczegół i detal.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, a możesz być pewny, że wraz z zespołem zaplanujemy dla Ciebie niepowtarzalną i wyjątkową dekorację.

Działamy na terenie województwa: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.4 2 opinii
Autor: natatita15
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze nie polecam, Pani jest nieprofesjonalna, zepsuła nam wesele bo przyjechała z kwiatami na moment przed wyjazdem do Kościoła, kwiaty były zupełnie inne niż zamawiałam...

Dramat, nie polecam, a kontakt z właścicielką jest praktycznie żaden...

Zgłoś nadużycie
Autor: a.popko
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziewczyny przeszły same siebie.

Wykonanie dekoracji z żywych eustom na ślubie mojej córki , przeszlo nasze oczekiwania , goście natomiast byli zachwyceni i dlugo po imprezie mieli w pamieci dekoracje schodów z antresoli do pierwszego tańca z kilku tysięcy kwiatów oraz przepieknie udekorowana salę i kościół . Brawo .

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 18-300

Podobne firmy

Flower Atelier
Białystok Bukiet i dekoracje kwiatowe
KWIATY AGATY Białystok
(8)
KWIATY AGATY Białystok
Białystok Bukiet i dekoracje kwiatowe
Hibiskus Top
(8)
Hibiskus
Warszawa Bukiet i dekoracje kwiatowe
Niebieskie Drzwi Top
Niebieskie Drzwi
Wrocław Bukiet i dekoracje kwiatowe