Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

CUDA WIANKI - to firma zajmująca się przede wszystkim dekoracjami kwiatowymi, oświetleniowymi i materiałowymi na uroczystości takie jak śluby, wesela, chrzciny, komunie, jubileusze i inne. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i firm poszerzyliśmy naszą działalność o dekoracje imprez i wnętrz dla restauracji, biur, salonów sprzedaży i instytucji publicznych, a także o organizację i dekoracje ślubów w plenerze.

Dekoracjami zajmujemy się już od dobrych kilku lat. Wyczarujemy wszystko - od drobnych butonierek, bukietów ślubnych, dekoracji światłem, dekoracji kościoła, sali weselnej czy podziękowań dla rodziców i gości. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i propozycje, a klient jest naszym priorytetem. Pragniemy sprawić, aby to Państwa uroczystość była wyjątkowa i zapadła na długo w pamięci, dlatego każdą dekorację wykonujemy pod indywidualne zamówienie z dbałością o każdy szczegół i detal.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, a możesz być pewny, że wraz z zespołem zaplanujemy dla Ciebie niepowtarzalną i wyjątkową dekorację.

Działamy na terenie województwa: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego.

Opinie o Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez

3.3
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(1)
(1)
Jakość/cena
(1)
(1)
Polecasz to?
(1)
(1)
natatita15
Autor: Natalia
1.3333333333333
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze nie polecam, Pani jest nieprofesjonalna, zepsuła nam wesele bo przyjechała z kwiatami na moment przed wyjazdem do Kościoła, kwiaty były zupełnie inne niż zamawiałam...

Dramat, nie polecam, a kontakt z właścicielką jest praktycznie żaden...

Zgłoś nadużycie
a.popko
Autor: Agnieszka
4.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziewczyny przeszły same siebie.

Wykonanie dekoracji z żywych eustom na ślubie mojej córki , przeszlo nasze oczekiwania , goście natomiast byli zachwyceni i dlugo po imprezie mieli w pamieci dekoracje schodów z antresoli do pierwszego tańca z kilku tysięcy kwiatów oraz przepieknie udekorowana salę i kościół . Brawo .

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 18-300

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt