Coś Niebieskiego

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Coś Niebieskiego

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
Firmy
Premium

Coś niebieskiego – to zespół profesjonalnych, pełnych pomysłów oraz energii konsultantów ślubnych. Działamy z pasją. Potrafimy zrealizować Wasze marzenia. 

Oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości: od kompleksowej organizacji wesela, organizacji wybranych elementów, poprzez koordynację dnia ślubu i wesela, a kończąc na konsultacjach i ślubnym SOS. 

Pomożemy wam przygotować ceremonię, która pozostanie na zawsze w Waszych wspomnieniach!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny

Opinie o Coś Niebieskiego

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
k_ondzio
Autor: Konrad
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Coś Niebieskiego poznaliśmy „z polecenia” od osoby, która nie należy do grona naszych bliskich znajomych. Mimo braku bliskich relacji, po pierwszej rozmowie telefonicznej zaufaliśmy im do tego stopnia, że odsunęliśmy innych pośredników w sprawie poszukiwania dla nas konkretnych wykonawców i zorganizowania procesu pozyskania wszystkich niezbędnych porad. Szybkie, profesjonalne i precyzyjne działania Coś Niebieskiego umożliwiły nam pozyskanie korzystnych ofert. Bardzo polecamy współpracę z Pani Marcelina i Sylwia – są to osoby niezwykle miłe, komunikatywne, obowiązkowe i kompetentne. Dbają o interesy swoich klientów dopasowując rozwiązania do ich potrzeb i możliwości finansowych. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy nie było ani jednej sytuacji stresowej, a Coś Niebieskiego monitoruje cały przebieg współpracy od pozyskanych umów do ostatniej postawionej kropki na umowie. Nasza ocena: celująca. Z czystym sercem polecamy a Coś Niebieskiego serdecznie dziękujemy!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 42-200

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt