• Odwiedź Stronę Www

Coś niebieskiego – to zespół profesjonalnych, pełnych pomysłów oraz energii konsultantów ślubnych. Działamy z pasją. Potrafimy zrealizować Wasze marzenia. 

Oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości: od kompleksowej organizacji wesela, organizacji wybranych elementów, poprzez koordynację dnia ślubu i wesela, a kończąc na konsultacjach i ślubnym SOS. 

Pomożemy wam przygotować ceremonię, która pozostanie na zawsze w Waszych wspomnieniach!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Coś Niebieskiego i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Coś Niebieskiego

4.8 1 opinia
Autor: Konrad
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Coś Niebieskiego poznaliśmy „z polecenia” od osoby, która nie należy do grona naszych bliskich znajomych. Mimo braku bliskich relacji, po pierwszej rozmowie telefonicznej zaufaliśmy im do tego stopnia, że odsunęliśmy innych pośredników w sprawie poszukiwania dla nas konkretnych wykonawców i zorganizowania procesu pozyskania wszystkich niezbędnych porad. Szybkie, profesjonalne i precyzyjne działania Coś Niebieskiego umożliwiły nam pozyskanie korzystnych ofert. Bardzo polecamy współpracę z Pani Marcelina i Sylwia – są to osoby niezwykle miłe, komunikatywne, obowiązkowe i kompetentne. Dbają o interesy swoich klientów dopasowując rozwiązania do ich potrzeb i możliwości finansowych. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy nie było ani jednej sytuacji stresowej, a Coś Niebieskiego monitoruje cały przebieg współpracy od pozyskanych umów do ostatniej postawionej kropki na umowie. Nasza ocena: celująca. Z czystym sercem polecamy a Coś Niebieskiego serdecznie dziękujemy!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
Ceny zależne od ilości wykonywanych usług.

Adres

Miasto: 42-200