Cicha 23 to rewitalizowana przestrzeń starej cegielni i stadniny koni w Markach. Otoczona lasem ostoja natury, dzisiaj pokazuje Wam swoją najlepsza odsłonę.

Wszystko na ternie Cicha 23 jest stare, naturalne i prawdziwe. Znajdziecie u nas ręcznie robione stoły, sofy, lustra, huśtawki, płotki i mnóstwo innych detali. Większość elementów staramy się wytwarzać samemu. To czego nie mogliśmy zrobić własnoręcznie, kupujemy na aukcjach, szukając przedmiotów z duszą i poddając je renowacji.

Nasz obiekt oferuje dwie niezależne przestrzenie, o indywidualnym wystroju. Mała Stajnia oferuje bardziej kameralny, rustykalny charakter. Duża Stajnia to lekko industrialna przestrzeń, zapraszająca naturę do wnętrza. Obie stajnie łączy materiał z jakiego zostały zbudowane – cegła wypalona starym piecu, stojącym pomiędzy nimi.

Cicha 23 działa całorocznie, w zimie oferując piękne widoki na las, w lecie tonąc w bujnej roślinności. Zapraszamy do lektury i dziękujemy za Waszą uwagę. Odwiedźcie nas na kawę!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Cicha 23 i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Cicha 23

4.8 1 opinia
Autor: Justyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cicha 23 to najpiękniejsze miejsce na wesele. Jesteśmy zachwyceni. Magiczne, klimatyczne oraz pełne uroku! :)  Z przemiłą obsługą i profesjonalnym podejściem. Gorąco polecamy ! :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 05-260