Cicha 23

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cicha 23

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cicha 23 to wyjątkowe miejsce w podwarszawskich Markach, 20 minut jazdy samochodem z centrum Warszawy. Bliskość natury i niepowtarzalny wystrój dwóch murowanych Stajni sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia.

Cicha 23 oferuje możliwość organizacji wszelkich wydarzeń komercyjnych – od pokazów mody i przyjęć firmowych pod eventy plenerowe, w tym pikniki i koncerty. Duża przestrzeń otwarta pozwala na organizację większych wydarzeń wymagających postawienia sceny lub namiotów.

Pary decydujące się na przyjęcie weselne na Cichej 23 mogą wybrać między Małą Stajnią o powierzchni 400 m2, mieszczącą do 140 osób, a Dużą, która ma powierzchnię 500 m2 i pomieści do 180 gości. Wystroju Stajni i stref zewnętrznych dopełniają drewniane podłogi i meble, duża ilość roślin oraz dekoracje.

Dla mniejszych przyjęć okolicznościowych stworzyliśmy Szklarnię, będącą częścią Kimura Glamping. Szklarnia pomieści do 40 osób, a goście mają dostęp do całego Glampingu wraz ze strefami wypoczynkowymi, SPA oraz noclegami w namiotach o standardzie pokoi hotelowych dla maksymalnie 14 osób.

Zaufany catering, duże strefy ogrodowe, piękne miejsca pod śluby plenerowe – to tylko niektóre z naszych atutów.

Przyjedźcie do nas i poczujcie spokój, jaki towarzyszy naszemu otoczonemu przez las miejscu.

Opinie o Cicha 23

4.8
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
justyna.wieprzkowicz
Autor: Justyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cicha 23 to najpiękniejsze miejsce na wesele. Jesteśmy zachwyceni. Magiczne, klimatyczne oraz pełne uroku! :)  Z przemiłą obsługą i profesjonalnym podejściem. Gorąco polecamy ! :)

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 05-260

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt