Charles-Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Charles-Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Profesjonalne filmy i zdjęcia ze ślubu i wesela

 

Jesteśmy zespołem, który na co dzień zajmuje się profesjonalnym tworzeniem zdjęć i filmów ślubnych, dlatego, jeżeli szukacie kogoś, kto może się tym zająć, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako prawdziwi miłośnicy pracy z kamerą, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, które elementy warto uchwycić za jej pomocą. Z doświadczenia wiemy także, na co największą uwagę zwraca przyszła para młoda, dlatego chętnie ustalimy z Wami wszelkie szczegóły. Filmowanie wesel to nasza pasja, dlatego z przyjemnością zrobimy to dla Was!

 

Dzień ślubu i późniejsze wesele to szczególnie angażujące wydarzenie, które wywołuje wiele emocji. Dla dwójki ludzi jest to często jeden z najważniejszych momentów życia, w którym wspólnie wybudowana relacja jest przenoszona na zupełnie inny, poważniejszy poziom. To właśnie w takim momencie wszyscy zgromadzeni odczuwają stres, ekscytację i radość. Najwięcej z tych emocji możemy obserwować u pary młodej, która zawsze w takich chwilach jest w centrum uwagi.

 

Dla większości osób chwila tuż przed samym ślubem jest jednocześnie długa i ulotnie krótka. Przepełniające emocje sprawiają, że w momencie ich opadnięcia całe wydarzenie wydaje się być abstrakcją. To właśnie wtedy dobrze zrobiony film ślubny przypomni o wszystkim, co się wtedy działo i pozwoli Wam zobaczyć całość z innej perspektywy. Gwarantujemy Wam, że z pewnością poczujecie ekscytację, oglądając samych siebie tuż przed wspólnym powiedzeniem „tak”.

 

Jeżeli chcecie zobaczyć to wszystko w pamiątkowym nagraniu, to koniecznie skontaktujcie się z nami. Nasz kamerzysta na wesele zawsze stara się uchwycić to, co najważniejsze, ponieważ do każdego filmu podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W naszej ofercie możemy zaproponować Wam krótsze i dłuższe produkcje, a do każdej z nich, niezależnie od wyboru dołączymy Wam bezpłatny teledysk ślubny.

 

Jesteśmy gotowi do działania, dlatego nie czekajcie i śmiało do nas dzwońcie! Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.

https://charles-studio.pl 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
4 200 zł
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
12
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Charles-Studio

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 93-330

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt