Bytom Askana

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Bytom Askana

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

POKOLENIA BYTOM to myśl przewodnia kolekcji jesień – zima 2012 marki BYTOM. Kolekcja ta jest uwieńczeniem historii marki, która od wielu lat ubiera pokolenia mężczyzn. Ilustracją do kolekcji są zdjęcia prezentujące rodzinę z tradycjami - mężczyzn od młodzieńca po seniora, których łączą ponadczasowe zasady i wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Dobre wychowanie i nienaganny wygląd to cechy charakterystyczne mężczyzny BYTOM, który niezależnie od wieku poszukuje ubrań w dobrym stylu: od bardzo formalnych i konserwatywnych po te mniej zobowiązujące, bardziej na luzie.

Jesienno - zimowa kolekcja marki to konsekwentne łączenie krawieckiego kunsztu, znakomitych gatunkowo materiałów pochodzących od znanych, renomowanych producentów i obowiązujących trendów – współczesne męskie krawiectwo. Całość kolekcji charakteryzuje prostota i elegancja utrzymana w stonowanych barwach – brązów, szarości i granatów z kolorystycznymi akcentami musztardowego ugru, burgundu, zieleni i wyjątkowego odcienia pomarańczu – puzzola.

Garnitury i marynarki uszyte są z tkanin w delikatne mikro wzory: malutkie krateczki, drobne jodełki, cienkie, bardzo wąsko rozstawione tenisy. Kolekcję uzupełniają stonowane koszule w drobne wzory, wełniane spodnie, bawełniane chinosy oraz jeansy. Dodatkiem są natomiast swetry o różnej gramaturze i strukturze, szale, krawaty, poszetki oraz nowość w kolekcji: skórzane rękawiczki i wełniane flauszowe kapelusze.

W kolekcji odnajdziemy również płaszcze i kurtki w różnych odcieniach brązu, granatu, popielu czy zieleni: bosmanki, budrysówki zapinane na kołeczki, wojskowe płaszcze, klasyczne dyplomatki oraz puchowe kurtki.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są Państwa godziny pracy?
poniedziałek - sobota 9.00-21.00 niedziela 10.00-20.00

Opinie o Bytom Askana

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 66400


Lokal: 60

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt