Jako dziecko szyłam sukienki dla lalek, dziś szyję wyszukane suknie ślubne i wieczorowe. Zajmuję się krawiectwem artystycznym każdego dnia spełniając marzenia o sukni idealnej. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapewniam tkaniny oraz dodatki niezbędne do wykonania wymarzonego projektu. Korzystając z tkanin oraz koronek z całego świata, niemal nie ma projektu, którego realizacja jest nie możliwa. Dla wymagających projektów tkaniny tworzę poprzez malowanie oraz ręczne haftowanie, dzięki czemu uzyskują indywidualny charakter, są niepowtarzalne i oddają temperament właścicielki. To zrozumienie Państwa wizji daje możliwość zrealizowania projektu w 100% według Państwa oczekiwań, dlatego ogromną wagę przykładam do pierwszego spotkania, jest ono kluczowe do tego, aby stworzyć suknię perfekcyjną w każdym calu. Gdy siadam do maszyny cały świat przestaje istnieć. Całe serce wkładam w misterne wyszywanie koralikami gorsetów i ręczne przyszywanie aplikacji. 

W wolnych chwilach szyję również odzież lekką - bluzki, spódnice, spodnie itd. Nie są mi obce i straszne przeróbki ubrań, podejmuję się najbardziej skomplikowanych i niestandardowych rozwiązań. Wykonuję również renowację sukien ślubnych dzięki czemu uzyskują powiew świeżości i blask niczym nowy model.
W wyobraźni tworzę obraz gotowego elementu garderoby, na etapie wyboru tkanin. 
Posiadam specjalistyczną wiedzę krawiecką, potwierdzoną dyplomem technika technologii odzieży, oraz ogromną pasję, którą wkładam w to co robię. 

U Bombowej Krawcowej tylko wystrzałowe ciuchy! :D

Szyję w Kielcach, jednak niektóre rzeczy szyję również wysyłkowo :) Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą zapraszam do kontaktu. Zachęcam również do pytań czy to co chcecie Państwo uszyć mogę uszyć na odległość - ta opcja często się bardzo dobrze sprawdza :)

Pozdrawiam i zapraszam 
Bombowa Krawcowa Katarzyna Granat 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Bombowa Krawcowa i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Bombowa Krawcowa

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 25-640

Podobne firmy

Sukienki wieczorowe | Staszów

Handlem sukienkami zajmujemy się od 1996r. Nasz sklep stacjonarny  miesci się w Staszowie (woj.świetokrzyskie) przy ulicy Kościelnej 5. Konsekwentnie staramy się realizować politykę Naszej firmy skupiając się na zaspokojeniu potrzeb kobiet, w taki sposób, który łączy w sobie styl i niepowtarzalność.  ... See +