BM to znak  firmowy jedynej w Rzeszowie autorskiej Pracowni Złotniczej „BM”, Barbary Świetlik-Madej, która już od 39 lat jest wiodącą i rozpoznawalną pracownią złotniczą na podkarpaciu. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą złotej, platynowej i srebrnej biżuterii.

   Ideą przewodnią firmy jest satysfakcja klientów oraz wysoka jakość oferowanych produktów. By sprostać tym wymaganiom pracownia zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy są wykonawcami prawdziwych arcydzieł sztuki złotniczej.

   Swoim klientom Pracownia Złotnicza „BM” oferuje możliwość zaprojektowania biżuterii. Każdy, nawet najmniejszych wymiarów produkt wykonuje się tu z pasją dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

   Jako jedyna w Rzeszowie Pracownia Złotnicza „BM” posiadamy setki autorskich wzorów biżuterii. Składają się na nie m.in. Niepowtarzalne wzory obrączek, pierścionki z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi.

   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nasza pracownia wyspecjalizowała się w wykonywaniu biżuterii na indywidualne zamówienie. Biżuterię wykonujemy z materiałów własnych, jak również dostarczonych przez klienta np.; złoto, srebro, platyna. Wykonujemy indywidualną oprawę do dostarczonych przez klientów kamieni  i materiałów, takich jak diamenty, perły , szafiry, rubiny, topazy… ale również i  bursztyn, pamiątkowa muszla, czy  ząb dziecka.

   Specjalizujemy się w spełnianiu marzeń naszych klientów. Wykonujemy obrączki ślubne na zamówienie, na podstawie szkicu klientów, zdjęcia lub przyniesionego wzoru.  Na życzenie dokonujemy też modyfikacji w dostępnych w naszej ofercie wzorach.

Obrączki na zamówienie to nie koniec naszych możliwości.

   Na indywidualne zamówienie wykonujemy również kolczyki, pierścionki, naszyjniki, wisiorki, sygnety…

   Każdy detal projektujemy z pietyzmem, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się biżuterią przez wiele, wiele lat.

   Pierścionek na zamówienie, będzie tym „wymarzonym”. W profesjonalny sposób przeprowadzamy klientów przez proces projektowania biżuterii. Począwszy od szkicu, przez  projekt 3D, aż do realizacji.

   Profesjonalna obsługa, wykwalifikowani pracownicy oraz 35-cio letnie doświadczenie sprawią, że wykonana na indywidualne zamówienie, biżuteria będzie idealna .

   Aktywnie uczestniczymy w życiu kulturalnym naszego regionu, czego wyrazem jest wspieranie m.in. Dziewcząt z sekcji akrobatyki sportowej Stali Rzeszów, zawodników Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego, Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Rzeszów .

   Jesteśmy wielkimi sympatykami żużla. Jesteśmy oficjalnym sponsorem rzeszowskiej drużyny w sezonie 2015/2016 i 2016/2017 . Za zdobycie przez Tomasza Golloba tytułu indywidualnego mistrza świata, wykonaliśmy dlań złotą statuetkę żużlowca, która stała się naszym znakiem rozpoznawczym. Statuetki otrzymali również najlepsi rzeszowscy żużlowcy, zaś uczestnikom żużlowego memoriału Eugeniusza Nazimka fundujemy co roku zaprojektowane i wykonywane w naszej pracowni medale.

   Dwie pracownie mieszczą się w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 40, ul. Jagiellońskiej 5,

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj BM Pracownia Złotnicza i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 35-025

Podobne firmy

Karo Bijou Line

Biżuteria ślubna | Rzeszów

Kolekcja Ślubna firmy KARO BIJOU LINE stworzona została z myślą o bardzo istotnych szczegółach przedstawiających całość jako wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję. Oferta biżuterii wzbogacona została o eleganckie fakturowane okładki z wykrojonym okienkiem. Całość sprawia iż prezent oddaje nasze uczucia... See +

Pracownia Jubilerska Szalacha

Biżuteria ślubna | Rzeszów

Pracownię jubilerską „Szalacha” prowadzi jubiler z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Tworzona ręcznie biżuteria jest unikatowa, odznacza się wysoką jakością i starannością wykonania oraz konkurencyjną ceną.  Projekt obrączek ślubnych można wybrać z ponad stu dostępnych wzorów. W ofercie... See +

Salon jubilerski Duke Diamond

Biżuteria ślubna | Rzeszów

Zamawiając u nas obrączki Klienci otrzymują: - produkty najwyższej jakości - dożywotnią gwarancję i serwis - soczewkowe wykończenie comfort fit - białe złoto palladowe - dowolną korektę rozmiaru, także obrączek z brylantami i dwukolorowych - brylanty na szczęście - certyfikat autentyczności -... See +

Firma Jubilerska Warda

Biżuteria ślubna | Rzeszów

Firma Jubilerska WARDA to firma rodzinna, założona przez Mistrza Złotnictwa Andrzeja Warda w 1975r. zajmująca się produkcją autorskich obrączek ślubnych, biżuterii złotej, srebrnej, oraz handlem detalicznym biżuterii złotej jak i srebrnej w kilku lokalizacjach w Rzeszowie. Nasza historia to nasza duma... See +

KIARA - Sztuczna biżuteria ślubna, Jablonex Top

KIARA - Sztuczna biżuteria ślubna, Jablonex

Biżuteria ślubna | Dębica
2

Nasza propozycja, to biżuteria wysokiej jakości, dla wymagających Klientek. Nasza biżuteria ślubna to najlepsze wzory, dopełnią każdą ślubną stylizację. To bransoletki ślubne, kolczyki ślubne i kolie, a także ozdoby do włosów, diademy, dobrane do nowych modeli sukien od znanych polskich i zagranicznych... See +

Sajbazar

Biżuteria ślubna | Tarnów

Sajbazar  See +