1

Opis

Młodzi, pomysłowi i pełni entuzjazmu. Film jest naszą pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością i zaangażowaniem. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i doświadczenia. Dołożymy wszelkich starań, aby przynieść Wam efekt jakiego oczekujecie. 
Kreatywność to fundament naszej pracy!

Jesteśmy gotowi dotrzeć do Ciebie w każde miejsce, gdzie tylko sobie tego życzysz. 

Szczegóły

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
6 opinii
Przez depes
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Film, który stworzył dla nas duet z Blink Film można określić tylko jednym słowem REWELACJA. Do dziś wszyscy znajomi zachwycają się naszym video ślubnym, a i sami chętnie go oglądamy (Już po raz setny i wcale się nie nudzi). Dodatkowo bardzo sympatyczni ludzie, otwarci na różne sugestie, zawszę gotowi wysłuchać wszelkich uwag z pełną głową świetnych i świeżych pomysłów. Polecałem wielu znajomym i wszyscy, którzy skorzystali z ich oferty są zachwyceni współpracą, a przede wszystkim efetkem końcowym. Gorąco polecam!!!

Zgłoś nadużycie
Przez gitarniks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Blink Film wybraliśmy po długich poszukiwaniach i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi! Zarówno z efektów końcowych, jak i kontaktu w międzyczasie. Film nakręcony z dobrym smakiem, dynamicznie, bez typowego weselnego zamulania i 3h tańców. Fajny, żywy montaż i oprawa muzyczna! Kasia i Mateusz to bardzo sympatyczni ludzie z poczuciem humoru, ale i wykazujący się profesjonalizmem - podczas uroczystości byli niezauważalni! Zdecydowanie polecamy!!!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

14.08.2016 roku był najpiękniejszy dzień naszego życia. Dzięki ekipie Blink Film możemy wracać do niego latami;) w filmie na którym nam zależało Kasia i Mateusz zawarli wszystkie ważne dla nas szczegóły tego pięknego dnia, komponując je ze sobą tak, że z przyjemnością często do nich wracamy;) ekipa wykazała się zawodowym podejściem do tematu, zapewniając jednocześnie luzna atmosferę dzięki której zapomnielismy o całym stresie i mogliśmy czuć się swobodnie;) film jest krotki zwięzły zawiera wszystkie ważne ujęcia:) jakość przedstawiana przez firmę jest najwyższej klasy i cieszy nie tylko nas ale wszystkich, którzy go oglądają;) również forma w jakiej dostalismy film jest bardzo elegancka i wygodna, co więcej miłym akcentem ze strony Blink Film było umożliwienie nam oglądania i przesyłania filmu on line co świetnie sprawdziło sie aby móc podzielić się z dalszą rodzina ta piękna pamiątka. Firmę Blink Film cechuje dbałość o każdy szczegół, precyzja, stosunek ceny co do jakości jest proporcjonalny, a Kasia i Mateusz są wręcz idealnymi kompanami w weselnej przygodzie;) nie wyobrażam sobie tego ważnego dla nas dnia bez ich obecności;) Polecamy wszystkim gorąco! Dominika&Marceli

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kasia i Mateusz to duet, który stworzy dla was pamiątkę na całe życie.

Najlepszym dowodem są ich filmy, które znajdziecie na ich stronce albo na youtube.

Zdaje sobie sprawę, że taka zabawa nie należy do najtańszych, ale uwierzcie mi na słowo, ze wasz ślub (przepełniony emocjami, uśmiechami, łzami szczęścia) nie zostanie w pamięci na długo. Warto zainwestować i pozwolić Blink Film na zebranie tych najpiękniejszych chwil i stworzenie niepowtarzalnego filmu ślubnego. Obiecuje, że będziecie zadowoleni :)

Joanna

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Blink Film spełnił nasze oczekiwania w 110%! 

Było to wyzwanie, bo sama nagrywam (bardziej amatorsko), ale zwracam uwagę na szczegóły nagrania. 

Do dziś z uśmiechem na ustach oglądamy teledysk i Nasz ślub <3

Wybraliśmy najwyższy pakiet i nie żałujemy, nagrania po ślubie wypadły świetnie (mimo małej dezorganizacji z naszej strony). Da się zrobić wszystko i bez probelmu dogadać się z firmą, co mimo wszystko nie jest takie łatwe w tych czasach:)

Drugi raz wybrałabym tylko Blink!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Blink Film w Małopolskie:

Kraków