• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Szanowni Państwo!

każdy ślub jest indywidualny, a twój jest dla mnie czymś wyjątkowym. Chciałbym Cię poznać i opowiedzieć swój wielki dzień w bardzo osobistej historii. Z pięknymi, naturalnymi i autentycznymi zdjęciami. Są to zdjęcia, które wspominają ten dzień i dają możliwość odtworzenia go do ostatniego szczegółu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się osobiście ze mną. Podczas tego spotkania omówimy Twoje plany w miłej atmosferze i wspólnie dowiemy się, która oferta najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Napisz do mnie lub zadzwoń! Byłbym bardzo szczęśliwy mogąc cię poznać!

Gratulacje dla zaręczyn, kochana para ślubna i nadal dobrze się bawimy zbierając pomysły :-)

Beka

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

5.0 10 opinii
Autor: marianne.oeschger
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Beka robi piękne, naturalne i żywe zdjęcia. Jesteśmy całkowicie podekscytowani! Jest idealnym fotografem ślubnym z jej wesołym, nieskomplikowanym, naturalnym, powściągliwym, ale zawsze obecnym sposobem! Jest dyskretna wszędzie i prezentuje wszystkie chwile we właściwym świetle. Nasi goście byli z niej zachwyceni. Możemy tylko polecić Beka! Wielkie dzięki za wspaniałe zdjęcia!

Zgłoś nadużycie
Autor: sarah.harzenmoser
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Beka po prostu robi piękne i bardzo emocjonalne zdjęcia. Jesteśmy zachwyceni wieloma pięknymi zdjęciami z naszego ślubu. Udaje jej się po prostu umieścić wszystkich w odpowiednim świetle i sfotografować wszystkie momenty, nie będąc nachalnym. Wszyscy nasi goście byli pod wrażeniem Beki i jej sympatycznej natury i zakochali się w zdjęciach, które zrobiła. Mieliśmy także album ze zdjęciami z naszego ślubu, który wykonała i mieliśmy problemy z wyborem zdjęć, ponieważ wszystkie zdjęcia są tak wspaniałe.

Jeszcze raz dziękujemy Beka i bardzo ci polecamy! Grüessli Sarah i Florian

Zgłoś nadużycie
Autor: judith_und_thomas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zgadzamy się z naszymi poprzednimi mówcami: Beka jest świetna! Profesjonalny, z wyczuciem specjalnych / pięknych / emocjonalnych ujęć i nigdy nie nachalny, ale zawsze we właściwym miejscu i czasie. Pracuj z głębią ostrości, usuń wszystkie ograniczenia zdjęcia i stwórz małe arcydzieło z każdym obrazem. Lub, jak powiedział jeden z naszych gości: Beka, ze swoją otwartą i przyjazną naturą, nie jest fotografem, ale przyjacielem, który również jest zaproszony na ślub.

Nawet podczas dyskusji o przygotowaniu Beka doradziła nam wskazówki i triki (na przykład dotyczące lokalizacji), abyśmy mogli cieszyć się naszym ślubem. Podczas oglądania zdjęć zawsze odkrywamy nowe szczegóły, których wcześniej nie zauważyliśmy, więc raz po raz przeżyliśmy nasz ślub.

Dziękuję, Beka, za wspaniałą pracę, zdjęcia, radość i pasję.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2400
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży

Adres

Miasto: 8400
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl artystyczny