Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Zürich Fotograf i kamerzysta Winterthur
  • Cena od: 2 400 zł

Szanowni Państwo!

każdy ślub jest indywidualny, a twój jest dla mnie czymś wyjątkowym. Chciałbym Cię poznać i opowiedzieć swój wielki dzień w bardzo osobistej historii. Z pięknymi, naturalnymi i autentycznymi zdjęciami. Są to zdjęcia, które wspominają ten dzień i dają możliwość odtworzenia go do ostatniego szczegółu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się osobiście ze mną. Podczas tego spotkania omówimy Twoje plany w miłej atmosferze i wspólnie dowiemy się, która oferta najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Napisz do mnie lub zadzwoń! Byłbym bardzo szczęśliwy mogąc cię poznać!

Gratulacje dla zaręczyn, kochana para ślubna i nadal dobrze się bawimy zbierając pomysły :-)

Beka

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Beka Bitterli Fotografie i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Beka Bitterli Fotografie

5.0 11 opinii
Autor: Steffi
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa na nasz ślub, ponieważ sami też robimy zdjęcia, dlatego nasze zdjęcia musiały spełniać określone kryteria. Beka ma nie tylko niesamowite oko do piękna, ale także jakościowo (warunki oświetleniowe, kompozycja zdjęcia, ostrość itp.). Jej zdjęcia świadczą o wysokim profesjonalizmie.

Oprócz najwyższej jakości naszych zdjęć, nie chcieliśmy też natrętnego fotografa, który po prostu próbował „zrobić” jej „migawkę” i zniszczyć magiczne chwile. Beka daje kilka wskazówek, ale po prostu pozostawia przestrzeń i czas, aby można było tworzyć naturalne obrazy. Poprzez pełen miłości sposób Beki, jej zainteresowanie ludźmi i jej zaraźliwy śmiech „połączyła się” z naszym przyjęciem weselnym, że tak powiem. Wielu naszych gości zapytało nas po ślubie, kto był naszym wspaniałym przyjacielem, który robił zdjęcia?

Z tych powodów zdjęcia Beki uchwycają dokładnie to, co obiecują: naturalne emocje - bez stałych migawek i ciągłych instrukcji, a nawet „nagany” gości (wszystko było już na weselach ...).

Dla nas Beka naprawdę stała się przyjaciółką, która musi być obecna przy każdej ważnej okazji :-) Z tego powodu była już sesja ciążowa z niesamowitymi zdjęciami i chcielibyśmy mieć ją przy sobie, gdy ochrzczymy naszą córkę tak, ale niestety była już tego dnia zarezerwowana - więc spiesz się i zdobądź najlepszego fotografa!

Zgłoś nadużycie
Autor: Marianne
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Beka robi piękne, naturalne i żywe zdjęcia. Jesteśmy całkowicie podekscytowani! Jest idealnym fotografem ślubnym z jej wesołym, nieskomplikowanym, naturalnym, powściągliwym, ale zawsze obecnym sposobem! Jest dyskretna wszędzie i prezentuje wszystkie chwile we właściwym świetle. Nasi goście byli z niej zachwyceni. Możemy tylko polecić Beka! Wielkie dzięki za wspaniałe zdjęcia!

Zgłoś nadużycie
Autor: Sarah
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Beka po prostu robi piękne i bardzo emocjonalne zdjęcia. Jesteśmy zachwyceni wieloma pięknymi zdjęciami z naszego ślubu. Udaje jej się po prostu umieścić wszystkich w odpowiednim świetle i sfotografować wszystkie momenty, nie będąc nachalnym. Wszyscy nasi goście byli pod wrażeniem Beki i jej sympatycznej natury i zakochali się w zdjęciach, które zrobiła. Mieliśmy także album ze zdjęciami z naszego ślubu, który wykonała i mieliśmy problemy z wyborem zdjęć, ponieważ wszystkie zdjęcia są tak wspaniałe.

Jeszcze raz dziękujemy Beka i bardzo ci polecamy! Grüessli Sarah i Florian

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2400

Adres

Miasto: 8400