• Odwiedź Stronę Www

Barman Team, czyli…
Grupa doświadczonych i profesjonalnych barmanów, sympatycznych z ogromnym doświadczeniem. Pracujący w najlepszych i najbardziej znanych barach w Polsce jak i za granicą.

Nie ma znaczenia, jaka jest okazja do świętowania. Show barmańskie to zawsze doskonały sposób na spożywanie alkoholu w ciekawej formie.
Zaspokojenie potrzeb gości i danie im okazji do dobrej zabawy – poprzez uczestnictwo w show barmańskim z prawdziwego zdarzenia  sprawi, że impreza stanie się niezapomniana nie tylko dla jej organizatorów.   
Nie zastanawiaj się dłużej - zafunduj swoim gościom i sobie dodatkową atrakcję w postaci pysznych trunków, przygotowanych przez profesjonalnych barmanów!

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Kompleksowo zapewniamy dla Was : - Doświadczonych, Przystojnych i Sympatycznych Barmanów - Profesjonalny o nowoczesnym designie Drink Bar - Szkło do wszystkich rodzajów koktajli - Pełne wyposażenie barmańskie - Lód w kostkach i lód kruszony w specjalych termoboxach - Wszystkie potrzebne rodzaje syropów, świeże zioła i przyprawy - Dodatki dekoracyjne (słomki, serwetki, mieszadełka, szpadki) - Pomoc w doborze menu i organizacji zakupów - Obsługa od początku do końca przyjęcia - Menu Drinków dla Gości - Egzotyczne owoce do garnirowania drinków - Musy owocowe - Prezent dla Nowożeńców - Własny transport na teren całej Polski

Adres

Miasto: 03-984