Atelier Sylwia Majdan

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Atelier Sylwia Majdan

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Sylwia Majdan: "W modzie jest jak w sztuce, najważniejsze jest niedomówienie. Musi być tam tajemnica i jeżeli uda nam się ją przemycić, to wtedy kreacja staje się atrakcyjna, staje się dziełem sztuki..."

Sylwia Majdan jest polską projektantką mody. Absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Jej zamiłowanie do projektowania przełożyło się na zawód, który wykonuje. W 2004 roku po raz pierwszy pokazała swoją kolekcję i została półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look.

W swoim atelier tworzy niepowtarzalne wzory, jednak jak twierdzi każdy znajdzie u niej coś dla siebie. Jej niezwykły świat mody pełen jest odcieni, kobiecych kształtów i seksownych fasonów. Jej spojrzenie na krój i świetne krawiectwo sprawiają, że marka Sylwia Majdan kojarzona jest z najwyższej klasy jakością i elegancją.

Najlepszej jakości tkaniny i kreacje jakie z nich powstają od lat podkreślają piękno i kobiecość sylwetki. Kiedy na nie spojrzysz, chcesz je dotknąć, a kiedy dotkniesz, po prostu musisz je ubrać.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane

Opinie o Atelier Sylwia Majdan

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 70475

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt