• Odwiedź Stronę Www

Sylwia Majdan: "W modzie jest jak w sztuce, najważniejsze jest niedomówienie. Musi być tam tajemnica i jeżeli uda nam się ją przemycić, to wtedy kreacja staje się atrakcyjna, staje się dziełem sztuki..."

Sylwia Majdan jest polską projektantką mody. Absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Jej zamiłowanie do projektowania przełożyło się na zawód, który wykonuje. W 2004 roku po raz pierwszy pokazała swoją kolekcję i została półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look.

W swoim atelier tworzy niepowtarzalne wzory, jednak jak twierdzi każdy znajdzie u niej coś dla siebie. Jej niezwykły świat mody pełen jest odcieni, kobiecych kształtów i seksownych fasonów. Jej spojrzenie na krój i świetne krawiectwo sprawiają, że marka Sylwia Majdan kojarzona jest z najwyższej klasy jakością i elegancją.

Najlepszej jakości tkaniny i kreacje jakie z nich powstają od lat podkreślają piękno i kobiecość sylwetki. Kiedy na nie spojrzysz, chcesz je dotknąć, a kiedy dotkniesz, po prostu musisz je ubrać.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Jaki jest koszt wykonania sukni ślubnej u Państwa?
od 1100zł
Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe
Jak można zdefiniować tworzone przez Państwa suknie ślubne?
Styl romantyczny, Styl glamour, Styl nowoczesny
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Atelier Sylwia Majdan to miejsce dla kobiet pragnących podkreślić swoją osobowość i niezależność. Tworzone z ogromną pasją unikatowe projekty pozwalają na wydobycie z każdej Klientki tego,co najlepsze. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej kolejnej kreacji, w atelier powstają wzory niepowtarzalne i nacechowane kobiecą wyjątkowością. Kreowanie nowego stroju zaczyna się od poznania oczekiwań Klienta i dopełnienie ich wyobraźnią i doświadczeniem Projektanta. Podczas pierwszego spotkania omawiany jest: - fason i charakter kreacji - dobierane są tkaniny Podczas następnych spotkań - dobieranie dodatków - dopasowanie kreacji do sylwetki - stworzenie końcowego efektu

Adres

Miasto: 70475
Powiązane tagi:
  • Projektanci ślubni
  • Styl nowoczesny
  • Suknie wieczorowe
  • Styl romantyczny
  • Styl glamour