1/4
Karolina i Krzysztof | Teaser W niewiarygodny sposób swój ślub zorganizowali Karolina i Krzysztof! Tym razem zapraszamy na pełną zapowiedź ich wyjątkowego dnia. Gratulujemy i zapraszamy na seans!
1 od 4 Zdjęcia
1 od 4 Zdjęcia
Marlena i Bartek Teaser
1 od 4 Zdjęcia
Kaja i Branko Teaser
1 od 4 Zdjęcia

Opis

Witamy w świecie ArtsFrame!

Tworzymy filmowe reportaże ślubne od 2011 roku. Wciąż się rozwijamy. Wciąż budujemy swoją oryginalność podnosząc umiejętności. Realizujemy charakterystyczne ujęcia, pracą kamery podkreślając charakter chwili. Często wykreowane surowe kadry stające się naszą wizytówką najlepiej odzwierciedlają dany moment, stając się uwiecznioną formą w cyfrowej postaci.  Towarzyszymy Wam w najważniejszych chwilach Waszego życia będąc jednocześnie niewidocznym dla innych. W Wasze ręce oddajemy wszystkie chwile, których byliście świadkami, chwile niezauważone, ważne, ulotne. Subtelny reportaż to nasza najważniejsza cecha. Najlepsza jakość to cel. A Wasze zadowolenie z naszej pracy to przyjemność z niej samej. Tworząc spełniamy się. Spełniając się nadal czujemy niedosyt.

Jesteśmy członkami WEVA.pro (Światowe Stowarzyszenie Filmowców Reportażowych)

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3700
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Inne
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacją jest dla nas wspólnie podpisana umowa na reportaż ślubny.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  4 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Nasz styl ujawnia realny ruch, który obserwujemy podczas tworzenia reportażu. Surowy kształt obrazu natomiast odzwierciedla rzeczywisty uchwycony kadr. Staramy się znaleźć chwile niezauważalne, błahe, lecz zarejestrowane stają się zbiorem zdarzeń ważnych skupiających odczucia i przeżycia. Najlepszym przykładem naszego stylu są nasze prace. Zapraszamy!
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  Działamy od 2011 roku

Opinia/i (9)

4.9
9 opinii
Przez iw.sowas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Po szczegółowym obejrzeniu portfolio Arts Frame, od razu wiedzieliśmy, że chcemy współprcować z Michałem i Kasią. Absolutnie nie zawiedliśmy się, efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Cała relacja wyszła cudownie :)

Ta dwójka młodych ludzi posiada nietuzinkowy styl i zdcydowanie ich filmy wyróżniają się od pozostałych. Do każdej pary podchodzą indywidualnie. Co więcej posiadają rzadką a przede wszystkim cenną umiejętność opowiadania historii za pomocą filmu. Widać, że do swojej pracy wkładają całe serce i dbają o każdy szczegół. Dzięki Arts Frame mamy cudowną pamiątkę, do której będziemy często zaglądać. Gorącą polecamy ten wspaniały duet! Na pewno się nie zawiedziecie :)

Iwona&Jasiek

Zgłoś nadużycie
Przez makuch_ms
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Gorąco polecam,pełen profesjonalizm,zaangażowanie,ciekawe pomysły,dokładność w każdym calu!!Genialnie dobrana muzyka,szybki czas realizacji,widać pasję i sumienność na każdym kroku współpracy.

Polecam wszystkim,którzy pragną obsługi na najwyższym poziomie!!!

Zgłoś nadużycie
Przez maciej1s
Znam tego usługodawcę zawodowo

Bezkonkurencyjni w regionie, wybitni w Polsce. Oglądałem każdy opublikowany film, niejednokrotnie współpracowałem podczas reportażu, poznałem również prywatnie. Genialni ludzie z nietuzinkowym podejściem do tematu. Po prostu właściwe osoby na właściwym miejscu. Bardzo polecam! :)

Zgłoś nadużycie
Przez patrycja.esoxs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Super profesjonalny duet! Są prawie niewidoczni, a jednocześnie potrafią uchwycić najlepsze momenty z całej uroczystości i zabawy :) Z całego serca polecamy!

Patrycja i Kamil

Zgłoś nadużycie
Przez dominikhopkos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Artsframe - to nie tylko prawdziwi zawodowcy, którzy wykonują świetą pracę, to przede wszystkim artyści, którzy potrafią uchwycić wyjątkowe momenty, zebrać wszystko w piękną całość i dobrać wzruszającą muzykę, która podkreśli kluczowe chwile. Wystarczy obejrzeć kilka ich dzieł by przekonać się, że przewyższają konkurencję w każdym calu. Ich zaangażowanie i pasję w tworzeniu świetnych materiałów dostrzeże każdy kto będzie miał szansę skorzystać z ich usług. Jestem wyjątkowo wybrednym i wymagającym klientem, ale nie miałem żadnych problemów z Artsframe począwszy od podpisania umowy w wygodny dla mnie sposób, aż do ostatnich ustaleń i poprawek. Polecam ich wszyskim którzy cenią sobie wysoką jakość i elegancję oferowanych usług.

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji ArtsFrame w Lubelskie:

Peowiaków 76 22-400 Zamość