APIA

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

APIA

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Już od ponad dwudziestu lat poszukujemy dla Państwa obuwia najwyższej jakości. Oferujemy je w sieci naszych sklepów oraz w sklepie internetowym www.apia.pl. Misją naszej firmy jest również zapewnienie Państwu najwyższej jakości obsługi.

 

Nasza firma powstała w 1991 roku, kiedy to w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Grunwaldzkiej 66, otworzyliśmy nasz pierwszy salon obuwniczy. W ciągu kilkunastu lat działalności otworzyliśmy salony obuwnicze w największych miastach Polski. Nasze sklepy znajdują się w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach. Z początkiem 2009 roku postanowiliśmy rozszerzyć pole naszej działalności o sprzedaż internetową.

Od początku istnienia firmy naszymi głównymi celami są: oferowanie towarów najwyższej jakości z najlepszych, najbardziej renomowanych fabryk obuwia na świecie oraz stworzenie w naszych salonach przyjemnej atmosfery pozwalającej naszym klientom czuć się swobodnie i miło.

Od 1996 roku, dzięki porozumieniom zawieranym z włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami, można zakupić u nas obuwie sygnowane marką APIA. Jest to obuwie, przy którego produkcji mamy bezpośredni wpływ zarówno na stylistykę jak i jakość wykonania, dzięki czemu możemy oferować produkt uwzględniający preferencje naszych klientów. Głównym celem tego projektu jest oferowanie obuwia najwyższej jakości za przystępną cenę.

Oferta naszej firmy skierowana jest do całej rodziny. Obecnie w naszej ofercie znajduje się obuwie takich marek, jak: Clarks, Camper, Ecco, Lacoste, Puma, Angel Infantes, Ghost, Nando Muzi, Icone, Fabi oraz innych, mniej znanych, ale nie mniej interesujących firm z Włoch i Hiszpanii.

Nasi klienci to właściciele firm, kadra zarządzająca, lekarze, prawnicy, artyści, ale przede wszystkim, osoby ceniące sobie wysoką jakość, dobrą obsługę oraz niebanalny styl. W dalszym ciągu największą uwagę przywiązujemy do atmosfery panującej w naszych salonach. Przez kilkanaście lat działalności udało nam się stworzyć swoisty klimat, który pozwala naszym klientom czuć się swobodnie i miło. Dzięki temu już kilka tysięcy osób posiada kartę "Nasz Klient". Są to osoby, które kupują w naszej firmie kilka par obuwia rocznie i, jak sami podkreślają, nie tylko u nas kupują, ale również spędzają w naszym towarzystwie miło czas. Jest to nasz największy sukces.

Od lat współpracujemy z tymi samymi fabrykami. Zatrudniamy już blisko 100 osób, z których większość to nasi wieloletni pracownicy. Nasza firma, zbudowana na solidnych fundamentach, rozwija się w bezpieczny sposób. Planujemy otwarcie kolejnych sklepów w dużych miastach Polski.

Dbamy, aby oferowane przez nas obuwie było najwyższej jakości i spełniało Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają fachowych porad, zakupy u nas będą dla Państwa przyjemnością.

Dziękujemy za okazywane nam zaufanie.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj APIA i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Chcę wziąć udział!

Opinie o APIA

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 80-244

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt