Anna Piłkowska Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Anna Piłkowska Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Hej! 

Jestem Ania, a w zasadzie to wolę pisać Anna i jestem fotografem. Oprócz tego jestem mamą trójki wspaniałych urwisów, co daje mi łatwość w kontakcie z dziećmi. Mieszkam w małej miejscowości na pograniczu Podlasia i Warmii. Z dala od miejskiego zgiełku, co jest spójne z moim stoickim podejściem do życia. 

Fotografia jest jednym z najważniejszych mediów do kolekcjonowania wspomnień. Dzięki zdjęciom, w każdej chwili możemy wrócić do danego wspomnienia przywołując je do życia i celebrując je na nowo. Moim fotograficznym celem jest tworzenie naturalnych fotografii, do których będziecie wracać z uśmiechem na ustach. A zdjęcia będą przypominać Wam o tym pięknym czasie w jakim byliście. 

Składanie Waszych historii traktuje jako swoją własną opowieść o niesamowitych ludziach, których miałam okazję poznać.  Z wielką dbałością o każdy szczegół: projektuje, składam i oprawiam Wasze historie. Dodając im jeszcze trochę magii zamkniętej w przedmiocie i zdjęciach.

Oprócz pasji i zamiłowania do fotografii, skończyłam też Akademię Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku. A w 2019 roku moje prace wystawione między innym  w Galerii Pod Arkadami w Łomży oraz na międzynarodowym festiwalu fotograficznym InterPhoto. W sierpniu 2020 roku obroniłam dyplom fotograficzny, którego wernisaż i wystawa odbyły się w Filharrmoni i Oprze Podlskiej. Moje prace można także obejrzeć w internetowej galerii fotografii www.virturama.pl . 

Opinie o Anna Piłkowska Fotografia

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 19-200

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt