Animator DJ Wodzirej Krzysztof Polański

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Animator DJ Wodzirej Krzysztof Polański

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Moja przygoda z prowadzeniem imprez okolicznościowych rozpoczęła się w 2003 roku. 

 Po kilkunastu latach działalności na rynku usług muzycznych mogę pochwalić się wieloma udanymi imprezami, profesjonalnym sprzętem oraz współpracą z lokalnymi firmami branży rozrywkowej. Posiadam referencje i wielu stałych, zadowolonych Zleceniodawców. Jednak moim największym atutem jest zebrane doświadczenie, które po latach owocuje profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, w której zadowolenie klienta jest sprawą najważniejszą.

 

Jako DJ wodzirej jestem osobą, która odpowiedzialna jest za prowadzenie zabawy od strony muzycznej. Prezentuję muzykę w oryginalnym wykonaniu, nie miksuję jej. Odpowiadam za jej odpowiedni dobór do charakteru imprezy i gustów Gości.

Jako wodzirej konfenansjer, oprócz muzyki, zapewniam inne atrakcje. Prowadzę zabawy taneczne i wokalne (karaoke). Uczę tańców, śpiewam razem z Gośćmi. Organizuję konkursy i zabawy integracyjne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług.

Będzie dla mnie wielką przyjemnością pobawić się z Państwem podczas planowanej imprezy.

Opinie o Animator DJ Wodzirej Krzysztof Polański

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
w.senska97
Autor: sen
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze polecamy! Świetnie poprowadzona impreza, muzyka dobierana idealnie pod gości. Kulturalne zabawy i konkursy, które nie peszyły gości jak i uczestników lecz dały dużo frajdy i śmiechu. Nawet stanowisko zostało dopasowane do stylu sali w tym przypadku retro. Również podświetlenie ścian sali weselnej dodało mega klimat. "Aż niemożliwe, że człowiek który robi to tyle lat bawił się za konsoletą równie świetnie jak goście przez całą imprezę!"- słowa gości wypowiadane dzień po weselu. Dj Krzysztof przesympatyczny człowiek, uśmiechnięty, szalony, odpowiedzialny. Pełen profesjonalizm w swoim fachu. Dziękujemy za wspaniałą oprawę! Pozdrawiamy!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt