Ania Kruk

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Ania Kruk

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

ANIA KRUK to marka biżuterii modowej stworzona w 2012 roku przez rodzeństwo: Anię Kruk i Wojciecha Kruka jr – dzieci Wojciecha Kruka, autora sukcesu firmy W.Kruk. Łączy 180 lat tradycji rodzinnego biznesu ze świeżością i energią młodej generacji. Wojciech jr odpowiada za stronę biznesową konceptu. Ania jest główną projektantką i dyrektor kreatywną marki. Wojciech Kruk senior oraz jego żona Ewa wspierają dzieci w prowadzeniu własnego biznesu, pełniąc rolę doradców. Prawie 200-letnia tradycja jubilerska czyni markę ANIA KRUK najstarszą firmą rodzinną w Polsce.

Biżuteria marki ANIA KRUK jest dostępna w 10 butikach na terenie całego kraju (Warszawa – ul. Mokotowska 46, Galeria Mokotów, Plac Unii City Shopping; Poznań – Stary Browar, Poznań City Center; Kraków – Galeria Krakowska; Katowice – Silesia City Center, Galeria Katowicka; Łódź – Galeria Łódzka; Częstochowa – Galeria Jurajska) oraz w butiku online na www.aniakruk.pl.

Opinie o Ania Kruk

1.6
26 opinii
26 opinii
Profesjonalizm
(2)
(1)
(2)
(21)
Jakość/cena
(2)
(1)
(2)
(1)
(20)
Polecasz to?
(2)
(24)
jasniak.anna
Autor: Anna
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Biżuteria jest kiepskiej jakości, a serwis reklamacyjny nie odesłał biżuterii

Biżuteria jest kiepskiej jakości, pozłacane złoto szybko się wyciera, a łączenia pękają z byle powodu. Serwis reklamacyjny najgorszy z możliwych. Po wysłaniu biżuterii do naprawy lub wymiany; miesiące oczekiwań i kilkanaście maili przypominających , a ja nadal nie otrzymałam z powrotem biżuterii wartej około 500 zł . Skandal! Nie wiem czy kiedykolwiek ją odzyskam...

Zgłoś nadużycie
vikaplus2008
Autor: Wiktoria
1
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Pozłacaną bransoletkę którą kupiłam w sklepie ania kruk znalazłam na Aliexpress jak i większość ich asortymentu o połowę taniej. Żenada! 

Zgłoś nadużycie
kruboda
Autor: Żena
1
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Wzory biżuterii ładne i to by było na tyle z pozytywów. Pozłocenie z pierścionka zeszło w pierwszym miesiącu użytkowania. W ramach gwarancji zlecono naprawę na której realizację czekam już miesiąc.

Jakość fatalna, obsługa jeszcze gorsza. Zdeccydowanie odrzdzam zakupy w tym sklepie.

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 60-623

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt