ArtWeddingMusic by Aneta Kubacka

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

ArtWeddingMusic by Aneta Kubacka

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

ArtWeddingMusic by Aneta Kubacka

Oprawa wokalna ślubu - Kraków, Zakopane, Warszawa, Sopot

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą oprawy muzycznej ceremonii ślubnych ArtWeddingMusic by Aneta Kubacka

#PrawdziweMuzyczneEmocje na Waszym ślubie

Mój repertuar ubogacił już nie jedną ceremonię ślubną, zadbam również o każdy muzyczny szczegół Państwa uroczystości.

Tym co mnie wyróżnia jest:

 • wysoki poziom organizacyjny w przygotowanie i wykonanie wybranego przez Państwa repertuaru
 • pasja i pełne zaangażowanie we współpracę z Państwem
 • znajomość branży i doświadczenie w oprawie muzycznej ceremonii ślubnych
 • kreatywność
 • współpraca z najlepszymi krakowskimi organistami i muzykami w zakresie oprawy instrumentalnej uroczystości
 • znajomość zasad prawodawstwa muzyki kościelnej,
 • współpraca ze sprawdzonymi i godnymi polecenia firmami branży ślubno - weselnej

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, jestem otwarta na ciekawe pomysły i lubię także wyzwania, razem stworzymy ceremonię ślubną Państwa marzeń. Zapewniam, że będzie pięknie, wzruszająco i nastrojowo, a pośród wielu barw mojego repertuaru na pewno każdy z Państwa znajdzie kompozycje dla siebie, które podkreślą wyjątkowość tego jedynego i niezapomnianego dnia.

W moje ofercie znajdziecie Państwo:

 • bogaty wybór repertuaru, od tych najbardziej urzekających i znanych kompozycji "Ave Maria" F.Schuberta, G.Caccinego, J.S.Bach/Ch.Gounda czy "Panis Angelicus" C.Franka, po wiele innych utworów w ciekawych aranżacjach, zarówno dawnych, jak i współczesnych kompozytorów. Ponadto, najpiękniejsze kolędy, jeżeli planujecie Państwo swoją uroczystość w okresie Bożego Narodzenia. W moim repertuarze znajdziecie Państwo również kompozycje, które swoim charakterem, jak i z racji swojego przeznaczenia nie znajdą uznania w Liturgii Mszy św. ślubnej, staną się jednak doskonałym dopełnieniem ślubów cywilnych. W bogatej gamie moich najpiękniejszych dźwięków oprócz kompozycji tych najbardziej znanych i lubianych znajdziecie Państwo również takie utwory, których wykonania rzadko można usłyszeć w Polsce, jednak poza granicami naszego kraju cieszą się ogromną popularnością. Zapewniam, że są one równie piękne co te znane i lubiane a ja dzięki nim mogę tworzyć oryginalne kompozycje repertuarowe, które będą miłą niespodzianką dla Gości weselnych i zadowolą gusta najbardziej wymagających słuchaczy, zapewniając wyjątkowy nastrój Państwa ceremonii ślubnej. Wychodząc również na przeciw oczekiwaniom tych z Państwa, którzy swój moment zaślubin pragną przystroić w dźwięki spoza repertuaru muzyki klasycznej proponuję najpiękniejsze pieśni liturgiczne m.in. "Gdy klęczę przed Tobą" czy "O Panie mój". 
 • repertuar ślubny opracowany zgodnie z Państwa indywidualnymi życzeniami i oczekiwaniami dostosowany do charakteru ceremonii. Moment zaślubin to niezwykła chwila, której każdy z nas pragnie nadać szczególny, niepowtarzalny i indywidualny charakter - to Państwo jesteście kreatorami tego najważniejszego dnia w Waszym życiu, moim zadaniem jest tylko pomóc Państwu przystroić go w jak najpiękniejsze barwy dźwięków. Z uwagi na możliwość kopiowania pomysłów wszelkie kompozycje repertuarowe przedstawiane są przeze mnie na osobistym spotkaniu z Państwem.
 • wybór pieśni opracowywany zgodnie z wymogami prawodawstwa muzyki kościelnej i tzw. duchem liturgii kościelnej (dot. ślubów kościelnych)
 • repertuar wykonywany z towarzyszeniem organów po wcześniejszym ustaleniu we współpracy z organistą parafialnym kościoła, w którym planujecie Państwo ceremonię ślubną lub jeśli zaistnieje taka potrzeba przy akompaniamencie współpracującego ze mną innego organisty kościelnego, który może zarówno stanowić akompaniament dla mnie jak i wykonać pozostałe tzw. części stałe liturgii Mszy św.
 • możliwość wynajęcia profesjonalnego akompaniatora oraz instrumentu klawiszowego o doskonałym brzmieniu organowym lub fortepianowym. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku ślubów cywilnych w tym także ślubów plenerowych jak również kościołów zabytkowych lub kameralnych kaplic, w których organów nie ma lub znajdują się one w złym stanie technicznym. Istnieje również możliwość wynajęcia sprzętu nagłaśniającego.
 • dodatkowo na Państwa życzenie istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego instrumentalisty, który może wzbogacić wybrany przez Państwa repertuar o brzmienie skrzypiec, trąbki, fletu, oboju, gitary oraz harfy co z pewnością doda blasku Państwa uroczystości.
 • pomoc w wyborze czytań oraz psalmów resposoryjnych, które mogą zabrzmieć podczas Liturgii Słowa Państwa ceremonii ślubnej. Podpowiem również co zrobić, aby jeszcze bardziej podkreślić rodzinny charakter Państwa uroczystości.
 • w ofercie "Ślub w zimowej scenerii" - 10% rabatu jeżeli planują Państwo ceremonię ślubną w miesiącach listopad-marzec
 • konsultacje oraz pomoc w wyborze, profesjonalnego fotografa, miejsca na organizację przyjęcia weselnego jak również wyjątkowego wnętrza kościoła, w którym chcielibyście Państwo wypowiedzieć sakramentalne "Tak" (teren Małopolski). Lata doświadczeń sprawiły, że poznałam akustykę wielu kościołów, dlatego chętnie podpowiem, w którym kościele oprawa muzyczna Państwa ślubu zabrzmi najlepiej.

Wszystkie przyszłe Młode Pary zachęcam do kontaktu i współpracy.

Aneta Kubacka

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przy podpisaniu umowy pobierany jest zadatek w wysokości 10% kwoty usługi. Reszta kwoty płatna gotówką lub przelewem bankowym.
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2010

Opinie o ArtWeddingMusic by Aneta Kubacka

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt