Mariusz Dyszlewski - Agencja Artystyczna Ataner

25

Opis

Fotografia pełna Was!
Fotografia wpisana jest w moje życie bardzo mocno. Dzięki niej patrzę na świat inaczej, przedstawiła mi ogromną paletę emocji. Traktuje ją bardzo poważnie, podchodzę do niej z wielkim zaangażowaniem. Nieustannie staram się rozwijać pod względem twórczym jak i technicznym.
Uwielbiam łapać magię codziennych chwil. Czerpię inspirację ze wszystkich małych i niezwykłych rzeczy, które nas otaczają . Chcę uchwycić dynamiczne, ponadczasowe obrazy, by móc do nich wrócić i jeszcze raz poczuć ich smak. Staram się by moje zdjęcia przesycone były emocjami, by miały swój niepowtarzalny charakter.
Moja praca nie jest rutynowa, a przygotowanie merytoryczne i techniczne gwarantuje najwyższą jakość zarówno niezapomnianych momentów w fotoreportażu, jak i ciekawego spojrzenia na plenery wykorzystując magię światła, koloru a przede wszystkim Waszej miłości.
Dążę do tego aby moje reportaże posiadały bogactwo wydarzeń i emocji, a każde jedno zdjęcie było też historią samą w sobie.
Po prostu witam w moim świecie fotografii.
Szukając inspiracji, dbając o najmniejszy szczegół, wkładając w każde zdjęcie mnóstwo energii, serca, uczuć, pragnę stworzyć coś więcej niż tylko poprawnie wykonane zdjęcie.
Zapraszam Was do tego świata. Twórzcie go ze mną!!…

Szczegóły

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Szukając inspiracji, dbając o najmniejszy szczegół, wkładając w każde zdjęcie mnóstwo energii, serca, uczuć, pragnę stworzyć coś więcej niż tylko poprawnie wykonane zdjęcie.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (11)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 11 opinii
Przez domcia16as
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Brakuje słów żeby opisać nasz zachwyt nad zdjeciami. Mariusz bardzo, bardzo dziekujemy za uwiecznienie jednego z najważniejszych i najpiękniejszych dni w naszym życiu.

Zgłoś nadużycie
Przez kamiladziwons
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy podjeliśmy decyzję o ślubie i weselu od razu wiedzieliśmy, że chcemy wziąć Mariusza na naszego fotografa i nie zawiedliśmy się. Mariusz wykazał się pełnym profesjonalizmem podczas całej ceremoni w kościele oraz przyjęcia weselnego. Podczas sesji zdjęciowej  swym zachowaniem wprowadził luźna atmosfere dzięki czemy uzyskaliśmy piękne i naturalne zdjęcia. Serdecznie polecamy jego usługi.

Zgłoś nadużycie
Przez sylwia306s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcieliśmy bardzo podziękować Mariuszowi za świetną pracę, którą wykonał podczas naszego ślubu i wesela, czego efektem są cudowne zdjęcia z zaślubin, zabawy oraz z sesji - narzeczeńskiej i ślubnej. Wybór Mariusza na naszego fotografa był pierwszą decyzją, jaką podjęliśmy podczas przygotowań całego wydarzenia. Odkąd trafiliśmy na jego portfolio, wiedzieliśmy, że idealnie spełni nasze oczekiwania. Jego zdjęcia ukazywały to na czym nam zależało - uchwycenie wszystkich chwil i emocji towarzyszących nam oraz naszej rodzinie tego dnia. W jego obecności czuliśmy się swobodnie, co też było dla nas niezwykle ważne. Podczas ślubu i wesela Mariusz czuwał nad wszystkim, czego efektem są przepiękne, naturalne zdjęcia z zaślubin oraz szalonej zabawy. Współpraca z nim to była czysta przyjemność! Cudowne kadry, dobra atmosfera i niezapomniane chwile, które mamy uwiecznione. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z jego usług. Szczerze polecamy!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Mariusza podczas Naszego najważniejszego dnia w życiu i nie zamienilibyśmy go na nikogo innego! To był jeden z naszych najlepszych wyborów. Jest niesamowicie kreatywny, dzięki czemu nie musiałam się martwić o efekty, wprowadzał atmosfere rozluźnienia i dobrej zabawy. Nazwaliśmy go z mężem "Ninja", ponieważ nie było go widać podczas zabawy ani ceremonii, dzięki czemu zdjęcia oddają nasze prawdziwe uczucia, a nie sztuczne pozy. W cudowny sposób pozwolił nam wrócić do tego niezwykłego dnia. Opinie naszych gości, po obejrzeniu materiału od Mariusza: "Są wspaniałe, widać na nich szczere emocje, miłość i szczęście, które  towarzyszyły tego dnia...". Jednak to nie wszystko, ciesze się że zadbał w odpowiednim czasie o elementy organizacyjne (czyli cały harmonogram dnia), o czym ja bym kompletnie zapomniała.

Z całego serca polecamy, jesteśmy przekonani że się nie zawiedziecie! <3

Zgłoś nadużycie
Przez buczek.ewas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czy po wspaniałym ślubie, coś moze nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Mariusza będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Profesjonalizm i wyczucie momentu, to wizytówka Mariusza. Z całego serca POLECAMY!

Ewa i Kamil :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Mariusz Dyszlewski - Agencja Artystyczna Ataner w Podkarpackie:

Dąbrowskiej 6 Tarnobrzeg
 • #Fotografia