Agata Wielocha - Make Up Artist

ZIWA 2018
11

Opis

Charakteryzatorka - wizażystka.
Od 6 lat związana z Operą Wrocławską, gdzie jestem odpowiedzialna za wizerunek sceniczny solistek. Od 3 lat jestem wykładowcą w Szkole Artystycznej Marzeny Daleckiej we Wrocławiu - gdzie prowadzę zajęcia z przedmiotów - Charakteryzacja oraz Stylizacja fryzur.

Oferuję makijaże oraz fryzury ślubne, wieczorowe, okazjonalne,
Profesjonalną obsługę sesji fotograficznych oraz planów filmowych
Pracuję głównie na terenie woj. dolnośląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia i okolic oraz Jeleniej Góry i okolic oraz na terenie woj. opolskiego.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja telefoniczna, przez e-mail lub facebook
 • Jakie usługi Państwo oferują?

  Fryzury ślubne, Makijaż panny młodej
 • Czy oferują Państwo dojazd do domu?

  W domu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  makijaż 150 zł, makijaż i fryzura 250 zł
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Oferuję makijaże oraz fryzury dobrane indywidualnie do każdej klientki. Uwzględniające typ urody, osobowość. Usługa jest poprzedzona wywiadem odnośnie oczekiwań i preferencji klientki.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Bardzo polecam. Z usług Agaty korzyształam na swoim ślubie jak również poleciłam Agatę siostrze. Obie byłyśmy bardzo zadowolone. Makijaż trzymał się przez cały ślub i wesele bez konieczności poprawiania czy podurowania itp. Makijaż na okoliczność poprzedzonym został makijażem próbnym, co zdecydowanie usprawniło pracę w dniu ślubu. Noszę okulary więc istotne było, by makijaż był widoczny spod okularów a zarazem współgrał z oprawkami. Agata w dniu ślubu stawiła się punktualnie, wraz ze swoim neseserkiem znalazły dla siebie kącik. W miłej atmosferze zrobiłyśmy makijaż. Agata zostawiła po sobie piękny ślad będąc przy tym prawie niezauważalną.

Zgłoś nadużycie
Przez martas77s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Agata wykonała mi świetny makijaż ślubny oraz wspaniałą fryzurę, która wytrzymała do białego rana. Jest kreatywna, perfekcyjna, dopasowuje się do potrzeb i gustu klientki, świetnie doradza i wysłuchuje wszelkich sugestii przy tym jest bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Polecam wszystkim dziewczynom, które podczas tego ważnego dnia chcą poczuć się szczególnie piękne.Agata Wam i Waszym bliskim to z pewnoscia zapewni

Zgłoś nadużycie
Przez majasn87s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo polecam! Agata malowała mnie do ślubu. Wystarczyła chwila rozmowy i dokładnie wiedziałam, że efekt spełni moje oczekiwania w 100%. W dniu ślubu wyglądałam pięknie. Agata trafiła idealnie z makijażem, dodatkowo makijaż przetrwał w nienaruszonym stanie całe wesele. Polecam Agatę z czystym sumieniem, jestem pewna, że nikt się nie zawiedzie na jakości usług, bo to naprawdę bardzo doświadczona i profesjonalna wizażystka. 

Zgłoś nadużycie
Przez garuts
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo polecam. Profesjonalizm Agaty sprawił że skorzystałam z jej usług a teraz regularnie do niej wracam i polecam innym koleżankom. Ona potrafi wydobyć to "coś" dzięki czemu szczęka opada patrząc w lustro :) Testowałyśmy juz różne makijaże w wielu odsłonach i w każdej z nich najwyższy poziom usług był zachowany.

Zgłoś nadużycie
Przez martynastecs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo profesjonalne podejście. Pani Agata dobrała makijaż w oparciu o moje oczekiwania oraz typ urody i kolor sukni. Makijaż śłubny poprzedzony był spotkaniem w bardzo miłej atmosferze, na którym został wykonany makijaż próbny, w którym się zakochałam. Widać było od razu, że makijaże to nie tylko praca ale też pasja Pani Agaty. Pomimo upału makijaż trzymał się cały dzień i noc. Polecam gorąco!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Agata Wielocha - Make Up Artist w Dolnośląskie:

51 Wrocław
 • #Średnie ceny
 • #Fryzury ślubne
 • #Makijaż panny młodej
 • #W domu