ABC Świat Podroży Sp. z o.o. zostało założone w 1999 roku w Poznaniu. Przez kilka lat biuro powiększało swoją sieć sprzedaży o kolejne oddziały w Poznaniu a następnie w całej Polsce.

W 2008 roku ABC Świat Podroży zostało wykupione przez jednego z największych touroperatorów w Polsce – Rainbow Tours S.A. i w dalszym ciągu rozszerzano sieć o kolejne oddziały. W tym momencie w skład ABC Świat Podróży wchodzi 18 biur rozmieszczonych w różnych miastach Polski a także strona internetowawww.abcswiatpodrozy.pl, przez którą można rezerwować wycieczki oraz infolinia 801 01 49 01 obsługiwana przez konsultantów. Firma planuje stopniowe otwieranie kolejnych oddziałów głównie w centrach handlowych i uzyskanie statusu największej multiagencyjnej sieci sprzedaży w Polsce.

ABC Świat Podróży specjalizuje się w doradzaniu klientom przy wyborze wczasów i wycieczek. Współpracujemy z wszystkimi największymi touroperatorami w Polsce (m. in. Rainbow Tours, Itaka, Tui, Neckermann, Grecos Holidays, Wezyr Holidays, Sun Fun, Exim Tours, Bee Free, Oasis Tours i wiele innych). Mamy gwarancję najniższej ceny – żadnej wycieczki nie można kupić taniej w innym biurze lub u organizatora.

ABC Świat Podróży ma swojej ofercie wyjazdy na wszystkie 7 kontynentów. Doradzimy przy wyborze ofert First Minute oraz najlepszych okazji Last Minute. Prowadzimy również sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, ubezpieczeń turystycznych oraz parkingów przy lotniskach. Organizujemy również wyjazdy grupowe dopasowane do potrzeb i życzeń Klientów.

Największym atutem ABC Świat Podróży są doświadczeni i profesjonalni pracownicy, którzy w branży turystycznej pracują od wielu lat i znają doskonale kierunki turystyczne oraz bazę hotelową. Wszyscy nasi pracownicy każdego roku uczestniczą w cyklach szkoleń i testów oraz biorą udział w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych, które umożliwiają dokładne sprawdzenie oferty naszych partnerów, wizytację w hotelach oraz poznanie klimatu, zwyczajów i ludzi w danym kraju.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj ABC Świat Podróży i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o ABC Świat Podróży

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 60-197

Podobne firmy

Biura podróży | Poznań

Wielkie Greckie WAKACJE! Dzięki Grecos Holiday możesz odkryć prawdziwy i słonecznczy smak Grecji. Ponad 700 zadowolonych klientów, ponad 270 hoteli, gwarancja niezmienności ceny, wyjątkowe kierunki! See +

Biura podróży | Poznań

Bon Voyage działa od 1982 roku i jest jedną z najdłużej działających firm turystycznych (organizatorów oraz biur podróży) w Europie. Bon Voyage jest jednym z zalożycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej oraz jej jedynym Honorowym Członkiem.  DOŚWIADCZENIE Ponad 30 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów... See +