5nadranem

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

5nadranem

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Zespół 5 nad ranem gra na terenie całego kraju!

WARSZAWA / KRAKÓW / GDAŃSK / KIELCE / ŚLĄSK / WROCŁAW / POZNAŃ etc.

5 Nad Ranem to jakość i chemia na dźwięk!

Tutaj znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz ,aby rozpocząć imprezę. Zespół w obecnym składzie gra od niedawna lecz każdy z członków zespołu posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne, sceniczne ,estradowe i pedagogiczne. Jeśli lubisz różnorodność swoich doświadczeń  muzycznych to z zespołem 5 nad ranem odkryjesz  ,że nie tylko Twój jest ten kawałek podłogi

Zespół ten jest niezwykle wszechstronny i płynnie przemieszcza się pomiędzy różnymi stylami: motown , dance , R&B , pop, funk, soul, reggae, klasyczny rock, nowoczesny rock.

Różnorodność stylów, doskonały wybór utworów i chemia w pasmach sprawiają , że są jednym z najlepszych zespołów eventowych w Polsce.

Zagramy dla Was każdy rodzaj muzyki!

5 Nad Ranem to kilkaset udanych Imprez, koncertów i przyjęć weselnych!

Współpracujemy z agencjami ślubnymi, m.in. z jedną z najdłużej działających na rynku polskim - Agencja Spinki ( www.agencjaspinki.pl ) oraz z wieloma agencjami eventowymi, jak również z lokalami w całej Polsce.

 

 

Skład 5 Nad Ranem to:

- wokal i konferansjer Basia Sipa

- perkusja Norbert Stępień

- gitara solowa i wokal ( a także DJ )  Jakub Wojtasik

- instrumenty klawiszowe Marcin Radłowski

- gitara basowa Sebastian Sipa (dyrektor muzyczny zespołu)

 

Karina Ciosk-Komorowska jest menedżerem i jedną z sił napędowych zespołu.

Urodziła się i wychowała w Kielcach. Ukończyła Uniwersytet Warszawski  (na kierunku Stosunki Międzynarodowe) oraz Prywatną Szkołę Businessu i Administracji w Warszawie (na kierunku Dyplomacja i Służby Zagraniczne). Jest pomysłodawcą , założycielką i właścicielką jednej z największych agencji ślubnych w Polsce. Autorka prestiżowych przyjęć weselnych, imprez butikowych oraz eventów dla firm.  Nie ma obsesji na punkcie ślubów , ale ma pasję i jest nią praca sam na sam z nowożeńcami podczas planowania.  Odpowiedzialność Kariny, jej uwaga ,wsparcie i ciepło wobec   klientów stały się kluczowym czynnikiem budującym sukces  marki „ Agencja Spinki”.

 

SEBASTIAN SIPA - jest dyrektorem muzycznym zespołu. Multiinstrumentalista, aranżer, muzyk studyjny i estradowy a także pedagog. Współpracował z wieloma artystami i zespołami, takimi jak: Kasia Lisowska, Andrzej Piaseczny, Monika Brodka, NOVIKA, Magdalena Steczkowska, Maja Hyży. Jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej na kierunku Edukacja Artystyczna. Szerokie spektrum wiedzy muzycznej , doświadczenia i umiejętności przekraczania granic stylistycznych sprawiają , że Sebastian jest „mózgiem” zespołu.

NORBERT STĘPIEŃ - to od niego wszystko tak naprawdę się zaczęło . Założyciel i główna siła napędowa zespołu. Na scenie muzycznej 0d 25 lat. Jego życie to  instrumenty perkusyjne. Swoje umiejętności szlifował u najlepszych muzyków studyjnych w Polsce. Etyczny hedonista i  człowiek do zadań specjalnych. Mówi , że podczas grania najbardziej brakuje mu gotowania

BASIA SIPA - wokalny żywioł i niebywała osobowość sceniczna . Chłopaki z zespołu żartują , że Red Bull(lokowanie produktu)czerpie energię od niej. Przygodę z muzyką rozpoczęła od koncertów, gdzie sceną był salonowy parkiet a kulisami domowe kotary. Po udziale i zwycięstwach w wielu konkursach wokalnych rozpoczęła wieloletnią współpracę z zespołem Wołosatki. Laureatka programu  „ Szansa na sukces ‘’Brała udział w koncercie „Debiuty” na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Autorka telewizyjnego programu o tematyce związanej z kulturą i sztuką „Przekładaniec Świętokrzyski”. Muzycznie zafascynowana Alicia Keys ,Angie Stone i Sade.

MARCIN RADŁOWSKI  – przez resztę zespołu nazywany klawiszowcem z Nowego Orleanu, nie tylko posturą ale także umiejętnościami mógłby rywalizować z czołowymi bluesmanami grającymi w najlepszych lokalach na południu Stanów Zjednoczonych. Muzyką żyję od dziecka. Jest pianistą i kompozytorem. W 2012 r wraz z zespołem Chillin wygrał prestiżową Giełdę Piosenki w Opolu. Jego aranżacja utworu „Nim stanie się tak”  została przyjęta owacją na stojąco od jury festiwalu. Wojtek Waglewski po występie powiedział „Marcin kupiłeś mnie bezapelacyjnie”. Wielki znawca jazzu ,bluesa i muzyki gospel. 

KUBA WOJTASIK – gitarzysta/wokalista/DJ.  Magister sztuki, absolwent Instytutu Edukacji Muzycznej w Kielcach na specjalności śpiew estradowy. Zdobywca 1 miejsca Festiwalu Scyzoryki w kategorii wykonawca pop. Śpiewa i gra na gitarze od dziecka. Od tej pory ma na swoim koncie wiele koncertów solowych. Występował również w roli chórzysty m.in. w Teatrze Wielkim w Warszawie, Filharmonii Świętokrzyskiej oraz na Kieleckiej Kadzielni. Jest autorem tekstów i kompozytorem. Jego rozlegle preferencje muzyczne od popowych często elektronicznych klimatów po rockowe brzmienia czynią go jednym z najbardziej wszechstronnych muzyków w zespole.

Bloki są dostosowane do przebiegu Waszej Imprezy – zwykle trwają około 45 minut a w przerwach puszczamy muzykę mechaniczną. Jeśli macie życzenia co do muzyki puszczanej w przerwach, prosimy o dostarczenie nam utworów w formacie mp3 lub na płycie CD, najlepiej na 7dni przed imprezą.

 

Jeśli chodzi o dobór utworów na Waszą imprezę, najlepiej będzie jak nam zaufacie i sami będziemy mogli zadecydować, jakie bloki muzyczne przygotować dla Was. Oczywiście weźmiemy pod uwagę Wasze preferencje, ale życzenia muzyczne musimy od Was otrzymać na minimum 3 miesiące przed imprezą.

Podczas trwania Waszej uroczystości goście będą mogli zamawiać muzyczne dedykacje, ale tylko spośród naszego repertuaru ( który będzie dostępny w czasie Imprezy ) i tylko w przerwach między setami.

Zespół 5 Nad Ranem nie zajmuje się:

- oprawą muzyczną Błogosławieństwa Pary Młodej

-  tzw. Wyprowadzaniem Pary Młodej

- prowadzeniem przyśpiewek i biesiad przy stołach gości

Istnieje możliwość powiększenia składu o inne instrumenty lub dodatkowy wokal.

Ceny ustalamy indywidualnie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek :-)
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
25

Opinie o 5nadranem

4.8
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(4)
Polecasz to?
(4)
jamstudio
Autor: Jakub
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

W mojej pracy spotykam wiele zespołów i każdy z nich daje z siebie wszystko, ale 5nadranem idealnie trafia w mój gust muzyczny. Grają z pasją i profesjonalizmem. Polecam każdej Parze Młodych, którzy chcieliby mieć mały koncert Gwiazy na własnym weselu!

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękujemy Kuba :-) i my polecamy Jamstudio - świetny fotograf :-)
wawrzykowski_team
Autor: Karol
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Polecam wszystkim ceniącym muzykę na wysokim poziomie! 

Zgłoś nadużycie
Baardzo dziękujemy! I my polecamy Wawrzykowskich - świetni fotografowie :-) !!
magdaforemnikpilarz
Autor: Magdalena
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Najlepszy zespół w świecie... 

Zgłoś nadużycie
Bardzo nam miło :-)
Zobacz więcej

Adres

Miasto:
Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt