4K STUDIO

Firmy
Premium
  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Nowoczesny Film Ślubny!
Filmowanie Lustrzankami!
Cała Polska!
Atrakcyjne ceny!

Zastanówcie się przez chwilę, czy nie pięknie było by zobaczyć i posłuchać jak Wasi rodzicie przysięgają sobie wieczną miłość? Albo popatrzeć jak wtuleni w siebie tańczą na środku parkietu? Niestety po latach zostało tylko trochę pożułkłych fotografii, bez wątpienia pięknych i klimatycznych jednak nawet cały ich stos nie odda ładunku emocji jaki zawrzeć można w kilku minutach ruchomego i udźwiękowionego obrazu.

Wiele par odrzuca ideę filmu ślubnego zniechęcona stereotypowymi 4 godzinymi tasiemcami, pełnymi niezręcznych ujęć i kiczowatych wstawek z trójwymiarowymi gołąbkami. Jednak to wcale nie musi tak wyglądać, zaś rezygnując z audio-wizualnej pamiątki pozbawiacie siebie, swoich bliskich a w przyszłości również swoje pociechy możliwości posłuchania słów Waszej przysięgi, czy zobaczenia romantycznego pierwszego tańca.

Nowoczesny Film Ślubny to dynamiczna, pełna emocji i wzruszeń pamiątka. Poruszamy się w przedziale 15-45 minut, dzięki czemu udaje Nam się utrzymać tempo i uwagę widza, tworząc wciągające widowisko. Zapomnijcie o długich i nudnych, kilkugodzinnych seansach. Podarujcie sobie ponadczasową pamiątkę, do której będziecie z przyjemnością wracali przez całą resztę Waszej nowej drogi.


PAKIETY JUŻ OD
2599zł brutto

- dwóch operatorów pierwszego dnia
- filmowanie lustrzankami
- wykorzystanie urządzeń do ujęć specjalnych (np. glidecam umożliwiający operatorowi płynne ujęcia w ruchu)
- rejestrator dźwięku (czysty, stabilny, jednostajny dźwięk)

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 7 opinii
Autor: martynadobek
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy 4K studio za Waszą profesjonalną prace, za artystyczną duszę, spokojnie podejście do sprawy(ktòre dodaje otuchy w tak stresujacym dniu)za wasze sugestie i umiejetność słuchania, no i przede wszystkim za wspaniały efekt końcowy. Wybraliśmy waszą ekipę bez żadnych referencji,dzięki portfolio, przejrzystej ofercie oraz bardzo szybkiej odpowiedzi na maile i możemy jasno powiedzieć, iż NIE zawiedliśmy się. Polscy i zagraniczni goście byli oczarowani filmem.

Życzymy Wam wielu sukcesòw. A tym parą które się jeszcze wahają, mówimy: Będziecie Zadowoleni.

Pozdrawiamy M&M

Zgłoś nadużycie
Autor: dorota.nowocin
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Strasznie mi wstyd, że piszę dopiero teraz bo ślub już dawno za nami ....

Za każdym razem jak oglądam nasz film i przypomne sobie te wszystkie emocje i chłopaków z 4K to aż się miło robi:)

Ekipa profesjonalna nie ma co:) Chłopaki są skromni, grzeczni i wiedzą jak zrobić dobrą robotę. Przede wszystkim słuchają klienta i starają się uwzględnić wszystkie sugestie. Jeśli coś do siebie nie pasuje albo po prostu piosenka, którą wybraliśmy nie gra z klipem to delikatnie sugerują zmianę a nawet proponują coś swojego (bez nachalnych komentarzy)

Oprócz tych wszystkich "ochów i achów" , że było miło, że super wyważenie jakości i ceny, że mamy świetny nowoczesny film, który naprawdę dobrze się ogląda od pierwszej do ostatniej minuty to muszę napisać coś jeszcze.

Otóż jestem bardzo mile zaskoczona tym, że chłopaki (sami z siebie) wykazali się wyczuciem smaku i dość rzenujący występ jednego z gości zmontowali tak, że nie musiałam przypominać sobie o jego wyczynach za każdym razem jak oglądałam film z najważniejszego dnia w moim życiu ... (pewna pani za bardzo się rozchulała na oczepinach i świeciła gołym tyłkiem dosłownie ...)

Na koniec dodam, że film nie jest za długi (zdarzało mi się "oglądać" 5 godzinne wypociny różnych kamerzystów). Znajdują sie na nim wszystkie najważniejsze momenty ale jedna scena nie jest wałkowana przez godzine...

Zgłoś nadużycie
Autor: dominika.kojder
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Film rewelacja! Warto kazda zlotowke wydac na Was:) Wspaniale wykonanie. Dobra komunikacja. Zaluje ze nie wykuplilam wiekszego pakietu;) Dominika

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2599
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Klient podpisując umowę wpłaca 15% zadatku, który gwarantuje zabezpieczenie terminu. Pozostała kwota jest płatna w dwóch równych ratach. Pierwsza przed ślubem, druga przy odbiorze gotowego filmu.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
W Naszych filmach stawiamy na emocje. Chcemy by to właśnie do nich wracały Pary oglądające swoje filmy ślubne. Efektowne przeloty dronem czy plenery o zachodzie słońca są fajne, ale TEN dzień to przede wszystkim Wy i Wasza radość, wzruszenie, oczekiwania w tych uczuciach tkwi prawdziwa moc pamiątki Ślubu, do której chce się wracać po latach.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
od 2010 roku
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Pracujemy w zgranym 2 osobowym zespole. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 2010 roku, wypracowaliśmy schemat pracy, który pozwala Nam być wszędzie tam gdzie coś się dzieje a jednocześnie nie rzucać się w oczy. Jeżeli klient wykupuje również ujęcia Dronem do zespołu dołącza trzeci operator.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Maksymalnie 120 dni. Jednak pierwsze efekty staramy się udostępniać do dwóch tygodni.

Adres

Miasto: 43-300