Aktywacja listy i tworzenie prezentów jest zupełnie darmowe. Opłata w wysokości 2,5% od wartości przelewu pobierana jest w momencie jego wykonywania (minimalna opłata to 8zł). Para decyduje, kto ponosi koszt przelewu - oni czy goście.

Lista prezentów ślubnych Zankyou obsługiwana jest w walucie polskiej. Goście mogą wpłacać pieniądze na listę poprzez przelew bankowy lub system płatności PayPal.

Zobacz szczegóły taryf: Pobierz

Ogólne warunki użytkowania

Ogólne warunki użytkowania dotyczące wszystkich użytkowników, są dostępne pod tym linkiem: Ogólne warunki użytkowania

Warunki korzystania z serwisu

Niniejszy Regulamin określa stosunek między Zankyou a klientem.
Zachęcamy do zapoznania się z nim. Regulamin zawiera wszelkie kwestie związane z użytkowaniem strony.

Następujący tekst prezentuje poszczególne fragmenty regulaminu. Proszę kliknąć w link znajdujący się po prawej stronie, aby przeczytać całość dokumentu.

Artykuły 2.2.1 i 2.3.1

"Usługa świadczona przez Zankyou pozwala Narzeczonym na bezpłatne stworzenie strony ślubnej oraz listy prezentów, która może być dołączona do strony"

Artykuły 2.2.2

"Zankyou gwarantuje bezpieczny sposób płatności, po którym Darczyńca otrzyma potwierdzenie dokonania wpłaty na swoją skrzynkę e-mailową"

Artykuł 2.3.2

"Zankyou tworzy konto dla narzeczonych, przypisane do listy prezentów, z którego finanse zostaną przekazane na ich konto osobiste"

Artykuł 2.3.3

"Narzeczeni otrzymywać będą e-maila zawsze, gdy na konto Zankyou zaksięgowana zostanie wpłata od ich gości"

Artykuły 2.4.1 i 2.4.2

"W celu otrzymania płatności, narzeczeni muszą aktywować swoją Listę Prezentów ślubnych. Celem tego zabiegu jest gwarancja bezpieczeństwa i zasadności przekazania środków zgromadzonych na koncie bankowym Zankyou. Z tego powodu formularz umowy pomiędzy Zankyou i narzeczonymi musi być podpisany przez oboje narzeczonych. Zankyou zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia listy prezentów ślubnych, jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony. Jeśli beneficjenci zechcą zmienić powiązane konto bankowe w późniejszym etapie, powinni powtórzyć proces aktywacji wysyłając nowy, podpisany formularz"

Artykuł 2.4.5

"Przelew na konto narzeczonych zostanie wykonany w ciągu 2 dni roboczych godzin od momentu zlecenia przelewu."

Dowiedz się więcej o Zankyou

cosmopolitan

"Zankyou daje Wam wolność wyboru. Dostańcie prezent o jakim marzycie!"

woman

"Darmowa strona i lista prezentów ślubnych z Zankyou"

elle

"Stwórz własną stronę ślubną z Zankyou"

mashable

"Zankyou - piękny ślub to lepsza przyszłość"