1/8
1 od 8 Zdjęcia
Rodzinna atmosfera, fantastyczne przyjęcie, a do tego wszystkiego plener w górskich klimatach! Mamy nadzieję, że ten teledysk podbije Wasze serca
1 od 8 Zdjęcia
"I cannot live without you I told you this is true"
1 od 8 Zdjęcia
"... I że Cię nie opuszczę aż do śmierci" Pełna emocji, wzruszająca przysięga oraz cudowny plener w promieniach zachodzącego słońca.
1 od 8 Zdjęcia
Podziękowania dla rodziców, z akcentem hokejowym.
1 od 8 Zdjęcia
Film pełen detali oddających wspaniały charakter tego wyjątkowego dnia. Tak w skrócie można opisać teledysk Agaty i Sebastiana.
1 od 8 Zdjęcia
Jeden z ważniejszych momentów na weselu pokazany z trzech różnych perspektyw tworzących niesamowitą całość. Pierwszy taniec w wykonaniu Moniki i Roberta.
1 od 8 Zdjęcia
Karolina i Michał \\ Teledysk ślubny
1 od 8 Zdjęcia

Opis

Jesteśmy młodym i bardzo kreatywnym zespołem. Specjalizujemy się w filmowaniu przy użyciu lustrzanek cyfrowych (technologia DSLR). Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży filmowej oraz ślubnej. Naszym atutem jest świeże, nowoczesne spojrzenie na filmy oraz podążanie za nowościami. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania.

Tworzymy filmy zgodne z nowoczesnymi standardami, wykorzystując potęgę lustrzanek cyfrowych. Uzyskana dzięki temu głębia ostrości oraz plastyka obrazu nadaje każdej produkcji kinowy charakter.

Należymy do EEVA.PRO - Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców Wydarzeniowych, zrzeszającego najlepszych filmowców ślubnych w Europie.

Dynamika filmu sprawi ze nie będziecie mogli się oderwać i film nie będzie was nudził. Długość naszych filmów jest tak dobrana, abyście z chęcią do nich wracali bez potrzeby przewijania czy też robienia kilku godzinnego maratonu filmowego.

Jesteśmy pełni zapału oraz gotowi na zupełnie nowe wyzwania!

Szczegóły

Opinia/i (2)

4.9 Ponad 5
2 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez rytmichals
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Mistrzowie w swoim fachu! Znają się na rzeczy i było widać że to naprawdę lubią.

Po weselu jako gość oglądałem ich produkcje i były mega! Mimo wcześniejszego myślenia że filmiki podziękowań i teledysków weselnych są za długie, po obejżeniu zmieniłem zdanie i byłem niesamowicie pozytywnie zaskoczony - po prostu chce się aż oglądać jeszcze raz i raz.

Zgłoś nadużycie
Przez adamss
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Miałem okazję uczestniczyć w przyjęciu gdzie pracowała ekipa Filmowych i byłem pod ogromnym wrażeniem. Są bardzo dyskretni w swojej pracy. Widać, że znają się na tym co robią! To co mi osobiście przypadło do gustu podglądając ich przy pracy to to, że posiadają sprzęt który umożliwia filmowanie ludzi podczas tańca bez używania lamp, przez co nie peszyli bawiących się gości na parkiecie. Efekt końcowy SUPER! Film zawierał wszystko to co powinien, bez zbędnego przeciągania, czy przynudzania. Naprawdę świetna pamiątka dla młodych.

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Filmowi w Małopolskie:

34-400 Nowy Targ