1/8
Chochołowy Dwór
Chochołowy Dwór
1 od 8 Zdjęcia
Chochołowy Dwór
1 od 8 Zdjęcia
Chochołowy Dwór
Chochołowy Dwór
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
Chochołowy Dwór
Chochołowy Dwór
1 od 8 Zdjęcia
Chochołowy Dwór
Chochołowy Dwór
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia
1 od 8 Zdjęcia

Opis

Pragniemy spełnić marzenia  o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, by uroczystość ta pozostała w pamięci Państwa i Gości weselnych długo wspominanym wydarzeniem.  

SALA BALOWA
Polecamy salę balową, która zachwyci Państwa swoją atmosferą. Przestronna, elegancka, klimatyzowana sala z bezpośrednim wyjściem na ogród. Możemy w niej gościć do 300 osób. Proponujemy przyjęcie zasiadane przy bankietowych okrągłych stołach bądź tradycyjnie przy stołach prostokątnych w układzie zaaranżowanym przez Państwa.

CHATA GRILLOWA
Idealna na przyjęcia w plenerze jest zadaszona chata grillowa 
z tarasem widokowym, w której biesiadować może do 130 osób. Jest to ciekawa alternatywa dla osób planujących przyjęcie 
w niekonwencjonalnym charakterze.

OGRÓD
Dla osób marzących o weselu w plenerze, w niepowtarzalnej scenerii jurajskich klimatów, proponujemy organizację przyjęcia
w eleganckim namiocie, usytuowanym w naszym ogrodzie.

Szczegóły

  • Jakie są główne cechy obiektu?

    Namiot na wesele, Parking, Zakwaterowanie dla gości

Opinia/i (1)

4.8 Ponad 5
1 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez aniaflynns
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chciałabym serdecznie podziękować w imieniu moim i męża za zorganizowanie najwspanialszego wesele jakie mogliśmy sobie wyobrazić. Wesele i poprawiny odbyły się w Chochołowym Dworze 10 dni temu i do tej pory zarówno my jak i cala rodzina oraz znajomi są pod wrażeniem. Cala obsługa była wspaniała, cierpliwa i niezwykle profesjonalna (szczególne podziękowania dla Pani manager dzięki której cala organizacja przebiegła bezstresowo). Każda nasza prośba została spełniona w 100% a efekt był niesamowity. Sala wyglądała cudownie, dekoracje kwiatowe stołów i miejsca ceremonii przepiękne. Każda serwowana potrawa podczas dwóch dni była bardzo smaczna(po weselu przytyłam dwa kilo ale nie mogłam odmówić sobie tych wszystkich pysznych rzeczy). Nasi goście byli również zadowoleni z pokoi hotelowych oraz jedzenia serwowanego w restauracji. Ogólnie brak nam słów by wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni. Już nie możemy doczekać się rocznicowej kolacji za rok, bo z przyjemnością odwiedzimy Chochołowy Dwór (może nawet zjawimy się wcześniej gdy będziemy odwiedzać Krakow następnym razem).
Ania i Jurrien

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Chochołowy Dwór w Małopolskie:

Jerzmanowice 54A 32-048 Jerzmanowice