Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Lisboa Fotograf i kamerzysta Cascais

Lugares e Momentos

  • Odwiedź Stronę Www
przetłumacz

Ana Pedras, projektantka i Alexandre Barbosa, fotograf, to duet za Places and Moments . Kierując się pasją wyznawaną przez Orient, odwiedzili około 40 krajów, takich jak Tajlandia, Wietnam czy Nepal. Spośród wszystkich tych podróży przyniósł nowy sposób widzenia rzeczy, co znajduje odzwierciedlenie w każdej pracy, którą wykonują. To będzie wygląd, który będziesz chciał za obiektywem, aby sfotografować swój ślub.

Polecenia celu znajdują się w rękach Aleksandra lub Anny, ale możesz mieć szczęście, że masz oba te dni, chociaż nie jest to gwarantowane. Jego umiejętności twórcze jako projektanta mogą rozpocząć się od doradztwa wizerunkowego, a kończą od starannego zaprojektowania albumów fotograficznych . Spersonalizowane i oryginalne, klasyczne lub odważne, style albumów odpowiadają osobowości pary młodej: od cyfrowej po sztukę, książki stolikowe, które są cennymi wehikułami czasu.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Lugares e Momentos i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Lugares e Momentos

5.0 12 opinii
Autor: João
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Praca z Ana i Alexandre była przyjemnością. Szybko zdali sobie sprawę z tego, co chcieliśmy i dali nam bezcenne bezpieczeństwo. Praca była świetna, z dyskretną i profesjonalną obecnością, zawsze dbającą o szczegóły. Rezultat był fantastyczny, a zdjęcia zdołały idealnie uchwycić różne małe momenty. Wszystko to w uzgodnionych terminach i po przystępnej cenie. Nie mogę go polecić więcej!

Zgłoś nadużycie
Autor: Maria Joel
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Podobała nam się obsługa fotograficzna Ana i Alexandre. Są świetnymi profesjonalistami, wiedzieli, jak wygenerować empatię niezbędną do tego, byśmy czuli się swobodnie, nawet w chwilach największego „małego nerwu”, a rezultatem był zestaw pięknych zdjęć, które będziemy trzymać na zawsze.

Pojedyncza sesja była fajna, a wynik był bez zarzutu. Gorąco polecamy!

M & F

Zgłoś nadużycie
Autor: Ana
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Najlepsi fotografowie, których moglibyśmy wynająć na nasz ślub. Z sesji singli, która dała piękne zdjęcia, aż do dnia ślubu, dobre usposobienie, profesjonalizm i elastyczność były notoryczne. Z tymi fotografami łatwo było nagrywać najlepsze momenty dnia, nigdy nie przeszkadzając ani nie przeszkadzając podczas ślubu. Bez wątpienia polecam każdemu, kto chce się uśmiechać do zdjęć bez wysiłku i obowiązku.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży

Adres

Miasto: 2750-642
Miasto:
Miasto: