Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!

Aleksandra i Kacper są piękną Parą. Nie sposób jest od nich oczy oderwać. Mają w sobie coś magicznego, co powoduje uśmiech u innych ludzi. Mają w sobie energię i niezwykły optymizm. Są piękni na zewnątrz i piękni w środku. My dzisiaj chcemy Wam zaprezentować zwiastun ich videa ślubnego. To fantastyczne wspomnienia i piękne kadry. Nie możecie tego przegapić! Życzymy pięknych doznań.

„Kochać, jak to łatwo powiedzieć.” Video ślubne jest doskonałym sposobem ku temu, aby upamiętnić ten piękny czas w życiu każdego człowieka, jakim są ślub i wesele. Nim jednak pojawi się całe video, to czas na zwiastun. Dzisiaj właśnie go Wam prezentujemy.

Ważnym elementem tego video są kolory. Mają one subtelny urok i wdzięk. Są takie czyste i niewinne. Doskonale pasują do całości stylistyki tego filmu. Trzeba przyznać, że ciekawie prezentuje się początek tego filmu. Tykanie zegara i prezentacja zamku prezentuje się bardzo tajemniczo i sensualnie. To naprawdę robi wielkie wrażenie. Aleksandra i Kacper prezentują się w tym filmie po prostu doskonale.

Ona jest ubrana w subtelną suknię w kolorze złamanej bieli, on prezentuje się niezwykle szykownie w eleganckim garniturze. Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje. W każdym z kadrów widać piękne uczucia, radość, wzruszenie, ekscytację, namiętność, pasję. Wszystko jest piękne.

To właśnie obserwujemy w tym wyjątkowym dniu, jakim jest czas, kiedy odbywa się ślub i wesele. To video jest naprawdę fantastyczne. Ma w sobie wielki urok i niezwykły wdzięk. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swoje video ślubne, to to na pewno będzie wspaniały przykład. Zachęcamy do tego, żeby się zainspirować.

Autor widea: AnMa-Studio |Restauracja: Zajazd Korona Żelków |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji