Zielone: balony, samochód retro i mucha. Nietypowo i z dystansem- Dagmara i Tomek

Wszyscy dobrze wiemy, że w kolorach kryje się naprawdę bogata symbolika. Każda barwa coś oznacza. Czerwień to symbol miłości, biel- niewinności. A co z zielenią? To kolor, który oznacza nadzieję. A jej to chyba nam wszystkim potrzeba. Dagmara i Tomasz bardzo dobrze o tym wiedzą i zdecydowali się zieleń uczynić kolorem przewodnim swojego ślubu i wesela. Jak im to wyszło? Odpowiedź na to pytanie w tym cudnym video! Film jest piękną, bardzo spójną opowieścią o Wielkim Dniu Dagmary i Tomasza. Na początku oko kamery prowadzi nas do miejsca, gdzie odbywało się ich wesele. Ta urocza drewniana karczma jest niesamowita. Piękna i przytulna! Udekorowano ją wspaniale. Wnętrze prezentowało się niezwykle stylowo.

Potem nastąpiło pewnego rodzaju przeskoczenie w miejscu i w czasie. Zaczynamy obserwować przygotowania ślubne Dagmary i Tomasza. To piękne, że w tym wyjątkowym dla nich czasie mogli liczyć na swoich Bliskich. Rodzina to jest siła. Siła i moc! No i oczywiście trzeba zaznaczyć, że absolutnie wszyscy Bliscy ich wspierali. Ci czworonożni też. A co!

Piękne były stroje, które wybrali Państwo Młodzi. Dagmara zdecydowała się na klasyczną, ale dość prostą suknię z koronkowym wykończeniem. Całość dała subtelny, ale bardzo kobiecy efekt. Tomasz trochę bardziej zaszalał, ponieważ wybrał zieloną muchę. To nietypowe, ale jakie twarzowe! Do skopiowania. Panowie, nie bójcie się koloru w swoim ślubnym stroju!

Niewątpliwie ważną częścią tego filmu jest muzyka. Jest subtelna, ale równocześnie dość dynamiczna. Po prostu idealna. Świetnie uzupełnia przedstawione w nim kadry. Razem tworzą nierozerwalną całość. Aż chce się na to patrzeć.

Wybranie koloru przewodniego uroczystości ślubnej i weselnej to na pewno coś, na co warto się zdecydować. Dzięki temu te ceremonie będą bardziej spójne. A to jest ważna kwestia. Poza tym, co widać na przykładzie Dagmary i Tomasza, takie rozwiązanie świetnie prezentuje się na filmie. A przecież wszyscy chcemy, żeby ta pamiątka była jak najpiękniejsza.

Autor wideo: invertstudio.pl

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Sesja ślubna w formie...filmu. Tego jeszcze u nas nie było!
Sesja ślubna w formie...filmu. Tego jeszcze u nas nie było!
Oglądając te zdjęcia w formie wspaniałego wideo mamy poczucie jakbyśmy i my tam byli. To cudne doświadczenie!
Film Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Piękne wideo ślubne z Barcelony! Cudownie uchwycone momenty, zapraszamy!
Film wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Wspomniana na początku Barcelona jest motywem, który wciąż wraca!
Film Wideo, które podsumuje rok! Zapraszamy!
Wideo, które podsumuje rok! Zapraszamy!
Twórcom filmu udało się osiągnąć coś niemożliwegorównowagę między absolutnymi skrajnościami!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji