• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Zielone: balony, samochód retro i mucha. Nietypowo i z dystansem- Dagmara i Tomek

Zielone: balony, samochód retro i mucha. Nietypowo i z dystansem- Dagmara i Tomek

Ich ślub był specjalny. W ich stylu i guście. Brawo!

  • Fotograf i kamerzysta

Wszyscy dobrze wiemy, że w kolorach kryje się naprawdę bogata symbolika. Każda barwa coś oznacza. Czerwień to symbol miłości, biel- niewinności. A co z zielenią? To kolor, który oznacza nadzieję. A jej to chyba nam wszystkim potrzeba. Dagmara i Tomasz bardzo dobrze o tym wiedzą i zdecydowali się zieleń uczynić kolorem przewodnim swojego ślubu i wesela. Jak im to wyszło? Odpowiedź na to pytanie w tym cudnym video! Film jest piękną, bardzo spójną opowieścią o Wielkim Dniu Dagmary i Tomasza. Na początku oko kamery prowadzi nas do miejsca, gdzie odbywało się ich wesele. Ta urocza drewniana karczma jest niesamowita. Piękna i przytulna! Udekorowano ją wspaniale. Wnętrze prezentowało się niezwykle stylowo.

Publikacja

Potem nastąpiło pewnego rodzaju przeskoczenie w miejscu i w czasie. Zaczynamy obserwować przygotowania ślubne Dagmary i Tomasza. To piękne, że w tym wyjątkowym dla nich czasie mogli liczyć na swoich Bliskich. Rodzina to jest siła. Siła i moc! No i oczywiście trzeba zaznaczyć, że absolutnie wszyscy Bliscy ich wspierali. Ci czworonożni też. A co!

Piękne były stroje, które wybrali Państwo Młodzi. Dagmara zdecydowała się na klasyczną, ale dość prostą suknię z koronkowym wykończeniem. Całość dała subtelny, ale bardzo kobiecy efekt. Tomasz trochę bardziej zaszalał, ponieważ wybrał zieloną muchę. To nietypowe, ale jakie twarzowe! Do skopiowania. Panowie, nie bójcie się koloru w swoim ślubnym stroju!

Niewątpliwie ważną częścią tego filmu jest muzyka. Jest subtelna, ale równocześnie dość dynamiczna. Po prostu idealna. Świetnie uzupełnia przedstawione w nim kadry. Razem tworzą nierozerwalną całość. Aż chce się na to patrzeć.

Wybranie koloru przewodniego uroczystości ślubnej i weselnej to na pewno coś, na co warto się zdecydować. Dzięki temu te ceremonie będą bardziej spójne. A to jest ważna kwestia. Poza tym, co widać na przykładzie Dagmary i Tomasza, takie rozwiązanie świetnie prezentuje się na filmie. A przecież wszyscy chcemy, żeby ta pamiątka była jak najpiękniejsza.

Autor wideo: invertstudio.pl

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Invertstudio.pl Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!