Zaklęci w swojej miłości wśród szczytów gór. Wspaniałe wideo!

Ta dwójka ludzi jest po prostu niesamowita. Są pochłonięci swoją pasją, dążą w niej do doskonałości. A przede wszystkim darzą się wielką miłością. Dzisiaj mamy dla Was ich video ślubne. Na pewno się nim zachwycicie!

Paulina i Paweł są piękną Parą. Ona to subtelna blondynka o słowiańskim typie urody. Ma w sobie wiele wdzięku. On to bardzo przystojny mężczyzna. Razem prezentują się świetnie. Są Parą idealną.

Takie też jest ich video ślubne. Uwagę zwraca jego wspaniała konstrukcja. Twórcy tego video znakomicie zbudowali napięcie. Cały film rozpoczyna się cudowną prezentacją górskiego krajobrazu. A potem jest już tylko piękniej! Nic nie jest tak fotogeniczne jak miłość, a uczucie, które łączy Paulinę i Pawła jest po prostu idealne!

Warto zwrócić uwagę także na kolory. Są przygaszone, ale równocześnie bardzo wyraziste. Mają w sobie wiele elegancji i wdzięku. To idealna kompozycja. Po prostu coś doskonałego! Wielka subtelność zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Nie można nie wspomnieć o muzyce. Została ona dobrana po mistrzowsku. Jest idealnym uzupełnieniem przedstawionych kadrów. Nie narzuca się, ale dopełnia dzieła. Nie jest to łatwe do osiągnięcia, a tu jednak się udało. Mistrzowska robota!

Nie wiesz w jaki sposób zrealizować swoje video ślubne? To mamy dla Ciebie fantastyczną inspirację. Ten film jest po prostu doskonały- pełen uroku i wdzięku. Miłość w górach prezentuje się doskonale!

Autor widea: Be Mine 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji