Zaklęci w swojej miłości wśród szczytów gór. Wspaniałe wideo!

W tym wideo dotniesz ciszy i oczaruje Cię Para, która wybrała wspaniałe miejsce na swoje wideo ślubne!

  • Fotograf i kamerzysta

Ta dwójka ludzi jest po prostu niesamowita. Są pochłonięci swoją pasją, dążą w niej do doskonałości. A przede wszystkim darzą się wielką miłością. Dzisiaj mamy dla Was ich video ślubne. Na pewno się nim zachwycicie!

Publikacja

Paulina i Paweł są piękną Parą. Ona to subtelna blondynka o słowiańskim typie urody. Ma w sobie wiele wdzięku. On to bardzo przystojny mężczyzna. Razem prezentują się świetnie. Są Parą idealną.

Takie też jest ich video ślubne. Uwagę zwraca jego wspaniała konstrukcja. Twórcy tego video znakomicie zbudowali napięcie. Cały film rozpoczyna się cudowną prezentacją górskiego krajobrazu. A potem jest już tylko piękniej! Nic nie jest tak fotogeniczne jak miłość, a uczucie, które łączy Paulinę i Pawła jest po prostu idealne!

Warto zwrócić uwagę także na kolory. Są przygaszone, ale równocześnie bardzo wyraziste. Mają w sobie wiele elegancji i wdzięku. To idealna kompozycja. Po prostu coś doskonałego! Wielka subtelność zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Nie można nie wspomnieć o muzyce. Została ona dobrana po mistrzowsku. Jest idealnym uzupełnieniem przedstawionych kadrów. Nie narzuca się, ale dopełnia dzieła. Nie jest to łatwe do osiągnięcia, a tu jednak się udało. Mistrzowska robota!

Nie wiesz w jaki sposób zrealizować swoje video ślubne? To mamy dla Ciebie fantastyczną inspirację. Ten film jest po prostu doskonały- pełen uroku i wdzięku. Miłość w górach prezentuje się doskonale!

Autor widea: Be Mine 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Be mine Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!