Wzruszający teledysk ślubny Oli i Barry'ego. To była polska i angielska przysięga, która okazała się niezwykle emocjonalna!

„Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. ” -Amanda Seyfried Miłość to najcudowniejsze uczucie jakie może połączyć dwoje ludzi. Dlaczego jest aż tak wspaniała? Potrafi zupełnie odmienić nasze postrzeganie świata, dać nam szczęście, poczucie bezpieczeństwa i chęć do zmiany swojego życia raz na zawsze. To wszystko jest takie cudowne! Jednak wielu z nas wymieniając zalety miłości zapomina o najważniejszym, czyli o tym, że miłość nie zna żadnych ograniczeń. Dla niej nie ma znaczenia skąd pochodzisz, jaki masz kolor skóry, jakim mówisz językiem.. Tak potężne uczucia pokazują jedynie to jakim jesteś człowiekiem i dlatego potrafią połączyć osoby czasem pozornie bardzo odmienne.

Tak było w przypadku Oli i Barry’ego! Przekonajcie się jak miłość pokonuje wszelkie granice, zapraszamy na video ślubne tej cudownej angielsko-polskiej pary! Ona to wspaniała, pełna ciepła i dobroci młoda kobieta. Widać, że ma w sobie ogromną siłę, jest spokojna, bardzo opanowana i pewna siebie. W dniu ślubu wygląda po prostu prześlicznie. Długie, kręcone brązowe włosy wspaniale kontrastują z bielą niesamowicie oryginalnej sukienki. Zdobienia na plecach i minimalistyczna biżuteria świetnie dopełniają jej stylizację. Ola to prawdziwa księżniczka! Z pochodzenia Polka, silnie związana z tradycją i kulturą swojego kraju.

On to fantastyczny i niezwykle przystojny mężczyzna. Ma w sobie to coś. Coś co sprawia, że kobiety oglądają się za nim na ulicy.. Żadna z nich nie jest w stanie oprzeć się jego urokowi i dobrym żartom. Jest niezwykle zabawny, zaraża uśmiechem każdego kto na niego spojrzy. Wygłupia się nawet podczas słów przysięgi i doprowadza Olę do śmiechu! Na pozór tak różni, a jednak tak doskonale do siebie pasują. Są niesamowicie piękną parą.

Zakochani, roześmiani pewnym głosem wypowiadają słowa : „ I, Baryy take Aleksandra as my wife..” ii.. „Ja, Aleksandra biorę Ciebie Barry za męża..” . To była cudowna, dwujęzyczna przemowa! Ich ślubne wideo ma w sobie dokładnie wszystko co powinien zawierać tego typu film. Zachwyca dynamika i energia.. Od razu widać, że jest to praca wykonana przez profesjonalistę, który zna się na rzeczy. Doskonale uchwycony został każdy najważniejszy moment, a podkład muzyczny jest niezwykle przemyślany.. Dzięki temu możemy w skrócie obejrzeć cały dzień – od romantycznych chwil otoczonych spokojną muzyką, poprzez przemówienie księdza i słowa przysięgi, aż do hucznej zabawy z głośnym, wesołym utworem w tle. Coś pięknego!

Autor videa: Prestige Films

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Teledysk ślubny Agaty i Bartosza wygląda jak romantyczny film !
Teledysk ślubny Agaty i Bartosza wygląda jak romantyczny film !
Wideo ze ślubu i wesela jak romantyczny film, czy Wy też jesteście zachwyceni?
Film Teledysk ślubny Marty i Krzysztofa w kinowej formie. Zapraszamy!
Teledysk ślubny Marty i Krzysztofa w kinowej formie. Zapraszamy!
To, w jaki sposób zrealizowano ten film jest świetną inspiracją dla Par Młodych. Kinowa interpretacja video ślubnego na pewno sprawdzi się wspaniale. Sprawdź już dzisiaj.
Film Teledysk ślubny do mocnych bitów zawsze jest niezwykły. Zobacz go u nas!
Teledysk ślubny do mocnych bitów zawsze jest niezwykły. Zobacz go u nas!
Jedną z najbardziej nowoczesnych metod na upamiętnienie swojego ślubu i wesela jest przygotowanie teledysku ślubnego. Dzisiaj mamy niezwykły przykład realizacji takiej formy- w akompaniamencie są mocne bity.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji