• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Wzruszający teledysk ślubny Oli i Barry'ego. To była polska i angielska przysięga, która okazała się niezwykle emocjonalna!

Wzruszający teledysk ślubny Oli i Barry'ego. To była polska i angielska przysięga, która okazała się niezwykle emocjonalna!

Zakochani, roześmiani pewnym głosem wypowiadają słowa : „ I, Baryy take Aleksandra as my wife..” ii.. „Ja, Aleksandra biorę Ciebie Barry za męża..” . To była cudowna, dwujęzyczna przemowa! Ich ślubne wideo ma w sobie dokładnie wszystko co powinien zawierać tego typu film.

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017

„Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. ” -Amanda Seyfried Miłość to najcudowniejsze uczucie jakie może połączyć dwoje ludzi. Dlaczego jest aż tak wspaniała? Potrafi zupełnie odmienić nasze postrzeganie świata, dać nam szczęście, poczucie bezpieczeństwa i chęć do zmiany swojego życia raz na zawsze. To wszystko jest takie cudowne! Jednak wielu z nas wymieniając zalety miłości zapomina o najważniejszym, czyli o tym, że miłość nie zna żadnych ograniczeń. Dla niej nie ma znaczenia skąd pochodzisz, jaki masz kolor skóry, jakim mówisz językiem.. Tak potężne uczucia pokazują jedynie to jakim jesteś człowiekiem i dlatego potrafią połączyć osoby czasem pozornie bardzo odmienne.

Publikacja

Tak było w przypadku Oli i Barry’ego! Przekonajcie się jak miłość pokonuje wszelkie granice, zapraszamy na video ślubne tej cudownej angielsko-polskiej pary! Ona to wspaniała, pełna ciepła i dobroci młoda kobieta. Widać, że ma w sobie ogromną siłę, jest spokojna, bardzo opanowana i pewna siebie. W dniu ślubu wygląda po prostu prześlicznie. Długie, kręcone brązowe włosy wspaniale kontrastują z bielą niesamowicie oryginalnej sukienki. Zdobienia na plecach i minimalistyczna biżuteria świetnie dopełniają jej stylizację. Ola to prawdziwa księżniczka! Z pochodzenia Polka, silnie związana z tradycją i kulturą swojego kraju.

On to fantastyczny i niezwykle przystojny mężczyzna. Ma w sobie to coś. Coś co sprawia, że kobiety oglądają się za nim na ulicy.. Żadna z nich nie jest w stanie oprzeć się jego urokowi i dobrym żartom. Jest niezwykle zabawny, zaraża uśmiechem każdego kto na niego spojrzy. Wygłupia się nawet podczas słów przysięgi i doprowadza Olę do śmiechu! Na pozór tak różni, a jednak tak doskonale do siebie pasują. Są niesamowicie piękną parą.

Zakochani, roześmiani pewnym głosem wypowiadają słowa : „ I, Baryy take Aleksandra as my wife..” ii.. „Ja, Aleksandra biorę Ciebie Barry za męża..” . To była cudowna, dwujęzyczna przemowa! Ich ślubne wideo ma w sobie dokładnie wszystko co powinien zawierać tego typu film. Zachwyca dynamika i energia.. Od razu widać, że jest to praca wykonana przez profesjonalistę, który zna się na rzeczy. Doskonale uchwycony został każdy najważniejszy moment, a podkład muzyczny jest niezwykle przemyślany.. Dzięki temu możemy w skrócie obejrzeć cały dzień – od romantycznych chwil otoczonych spokojną muzyką, poprzez przemówienie księdza i słowa przysięgi, aż do hucznej zabawy z głośnym, wesołym utworem w tle. Coś pięknego!

Autor videa: Prestige Films

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Prestige Films Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!