Wybierz krój sukni ślubnej, który króluje na wybiegach!

Wybór sukni ślubnej nie jest łatwym zadaniem. To jedna z kluczowych decyzji, jaką musisz podjąć podczas swoich przygotowań ślubnych. W tym szczególnym Dniu główni Bohaterowie uroczystości muszą wyglądać jak najlepiej, a przede wszystkim doskonale do siebie pasować. Krój sukni to nic innego jak jej kształt. A jaki jest krój sukni, który będzie do Ciebie najlepiej pasował? Istnieją w końcu różne rodzaje. Wybierz ten, który będzie najlepiej eksponował zalety Twojej sylwetki, a ukryje jej wady.

Istnieje kilka podstawowych krojów sukien ślubnych, na podstawie których kreatorzy mody tworzą swoje projekty. Pierwszym z nich są suknie o linii litery A, które wspaniale ukryją za szerokie biodra. Zaś prosty krój sukienki będzie odpowiedni dla kobiet o wąskich biodrach. Fason cylindryczny również będzie odpowiedni dla kobiet o chłopięcej sylwetce. Krótkie suknie ślubne są właściwe dla kobiet, które chcą wyeksponować swoje nogi. Dobrze sprawdzą się również podczas ceremonii cywilnej.

Warto też zwrócić uwagę na to, w jaki sposób ukształtowana jest góra sukienki. Odpowiednie cięcia wspaniale wyeksponują klatkę piersiową i podkreślą talię osy.

W tym filmie możesz odnaleźć najlepsze propozycje od najwybitniejszych projektantów. Na pewno na coś się skusisz! Masz tak wiele możliwości wyboru!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji