Wybierz krój sukni ślubnej, który króluje na wybiegach!

W tym filmie znajdziesz najlepszy wybór sukien ślubnych na 2017 rok. Już zdecydowałaś się na jakąś?

  • Style sukienek weselnych

Wybór sukni ślubnej nie jest łatwym zadaniem. To jedna z kluczowych decyzji, jaką musisz podjąć podczas swoich przygotowań ślubnych. W tym szczególnym Dniu główni Bohaterowie uroczystości muszą wyglądać jak najlepiej, a przede wszystkim doskonale do siebie pasować. Krój sukni to nic innego jak jej kształt. A jaki jest krój sukni, który będzie do Ciebie najlepiej pasował? Istnieją w końcu różne rodzaje. Wybierz ten, który będzie najlepiej eksponował zalety Twojej sylwetki, a ukryje jej wady.

Publikacja

Istnieje kilka podstawowych krojów sukien ślubnych, na podstawie których kreatorzy mody tworzą swoje projekty. Pierwszym z nich są suknie o linii litery A, które wspaniale ukryją za szerokie biodra. Zaś prosty krój sukienki będzie odpowiedni dla kobiet o wąskich biodrach. Fason cylindryczny również będzie odpowiedni dla kobiet o chłopięcej sylwetce. Krótkie suknie ślubne są właściwe dla kobiet, które chcą wyeksponować swoje nogi. Dobrze sprawdzą się również podczas ceremonii cywilnej.

Warto też zwrócić uwagę na to, w jaki sposób ukształtowana jest góra sukienki. Odpowiednie cięcia wspaniale wyeksponują klatkę piersiową i podkreślą talię osy.

W tym filmie możesz odnaleźć najlepsze propozycje od najwybitniejszych projektantów. Na pewno na coś się skusisz! Masz tak wiele możliwości wyboru!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!