Wybierz krój sukni ślubnej, który króluje na wybiegach!

Wybór sukni ślubnej nie jest łatwym zadaniem. To jedna z kluczowych decyzji, jaką musisz podjąć podczas swoich przygotowań ślubnych. W tym szczególnym Dniu główni Bohaterowie uroczystości muszą wyglądać jak najlepiej, a przede wszystkim doskonale do siebie pasować. Krój sukni to nic innego jak jej kształt. A jaki jest krój sukni, który będzie do Ciebie najlepiej pasował? Istnieją w końcu różne rodzaje. Wybierz ten, który będzie najlepiej eksponował zalety Twojej sylwetki, a ukryje jej wady.

Istnieje kilka podstawowych krojów sukien ślubnych, na podstawie których kreatorzy mody tworzą swoje projekty. Pierwszym z nich są suknie o linii litery A, które wspaniale ukryją za szerokie biodra. Zaś prosty krój sukienki będzie odpowiedni dla kobiet o wąskich biodrach. Fason cylindryczny również będzie odpowiedni dla kobiet o chłopięcej sylwetce. Krótkie suknie ślubne są właściwe dla kobiet, które chcą wyeksponować swoje nogi. Dobrze sprawdzą się również podczas ceremonii cywilnej.

Warto też zwrócić uwagę na to, w jaki sposób ukształtowana jest góra sukienki. Odpowiednie cięcia wspaniale wyeksponują klatkę piersiową i podkreślą talię osy.

W tym filmie możesz odnaleźć najlepsze propozycje od najwybitniejszych projektantów. Na pewno na coś się skusisz! Masz tak wiele możliwości wyboru!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji