Wspaniałe wideo ślubne z wesela w zamku! Nie przegap tego!

AnMa Studio atakuje swoim kolejnym clipem weselnym, tym razem zmontowanym specjalnie do utworu “sex on the fire” Zespołu Kings of Leon na życzenie Młodej Pary. W końcu pracowali w swoim pięknym rodzinnym mieście w Tychach oraz na stylowej sali weselnej Karczma Kuban w Goczałkowicach Zdrój. To było bardzo udane i wyjątkowe wesele, pełne dużej ilości zabaw i dobrej muzyki w wykonaniu Zespołu OSCAR z Tychów. Uwieńczeniem realizacji clipu, była wyprawa do opuszczonego Zamku w Krowiarkach k/Czech na sesję plenerową, gdzie kilka godzin pracy z piękną Młodą Parą Sandrą i Grzesiem pozwoliło nam zrobić ten klimatyczny teledysk..Zapraszamy na film!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Zwiastun widea ślubnego Aleksandy i Kacpra. Fantastyczne wspomnienia i piękne kadry!
Razem wyglądają świetnie. Nie sposób od nich oczy oderwać. Są naprawdę piękną Parą. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na emocje, jakimi on wprost epatuje.
Film Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela! Wyglądało zjawiskowo!
To video naprawdę robi wielkie wrażenie, nie sposób od niego oczy oderwać. To na pewno będzie wspaniała inspiracja dla wszystkich Par, które przygotowują swoje video ślubne.
Film Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Video ślubne: najpiękniejszy boho wedding- Marzenka i Paweł.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Ten dzień zmienia wszystko, szczególnie na początku, potrafi wywrócić Wasze życie do góry nogami.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji