• Magazyn
  • Usługodawcy

Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259https://vimeo.com/235959259

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017

Styl boho jest czymś, co nigdy się nie znudzi. Niewątpliwie ma w sobie wielką magię i nieuchwytny czar, coś co powoduje, że przyciąga i hipnotyzuje. Nie sposób jest to określić słowami. Niesamowite. My dzisiaj mamy dla Was teledysk ślubny, który jest utrzymany właśnie w takiej stylistyce, a na dodatek odbywa się w górach. Nie możecie tego przegapić!

To coś fantastycznego. Na pewno się zakochacie w tym filmie, tak jak i my to zrobiliśmy Ania i Robert są piękną Parą. Są bardzo w siebie wpatrzeni. Ona jest subtelną kobiecą pięknością, która ma piękny uśmiech i niesamowite spojrzenie, a on jest prawdziwym przystojniakiem w stylu agenta jej królewskiej mości Jamesa Bonda.

W swoim video ślubnym wystąpili w ślubnych strojach. On ubrany był w klasyczny garnitur, a ona w suknię stylizowaną stylistyką góralską. W tym video wspaniale przedstawiono kadry górskie. Góry to taka część Polski, która ma w sobie wielką klasę i niezwykły czar, to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Prawdziwa magia. Nie sposób jest się na ten temat wypowiedzieć, lepiej jest milczeć i po prostu się zachwycać. To video jest naprawdę wyjątkowe. Ma w sobie niezwykłą klasę i wielki czar. Dlatego warto jest się nim inspirować i czerpać z niego jak najwięcej przygotowując swój ślubny film.

Autorzy videa: AnMa-Studio

Zobacz inne wspaniałe videa ślubne:

Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela!

Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro… a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. 

Wideo ślubne , gdzie para właśnie “Tak powinna bawić się na własnym weselu!”!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!