Wspaniałe wideo ślubne, gdzie widać jak "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

Styl boho jest czymś, co nigdy się nie znudzi. Niewątpliwie ma w sobie wielką magię i nieuchwytny czar, coś co powoduje, że przyciąga i hipnotyzuje. Nie sposób jest to określić słowami. Niesamowite. My dzisiaj mamy dla Was teledysk ślubny, który jest utrzymany właśnie w takiej stylistyce, a na dodatek odbywa się w górach. Nie możecie tego przegapić!

To coś fantastycznego. Na pewno się zakochacie w tym filmie, tak jak i my to zrobiliśmy Ania i Robert są piękną Parą. Są bardzo w siebie wpatrzeni. Ona jest subtelną kobiecą pięknością, która ma piękny uśmiech i niesamowite spojrzenie, a on jest prawdziwym przystojniakiem w stylu agenta jej królewskiej mości Jamesa Bonda.

W swoim video ślubnym wystąpili w ślubnych strojach. On ubrany był w klasyczny garnitur, a ona w suknię stylizowaną stylistyką góralską. W tym video wspaniale przedstawiono kadry górskie. Góry to taka część Polski, która ma w sobie wielką klasę i niezwykły czar, to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Prawdziwa magia. Nie sposób jest się na ten temat wypowiedzieć, lepiej jest milczeć i po prostu się zachwycać. To video jest naprawdę wyjątkowe. Ma w sobie niezwykłą klasę i wielki czar. Dlatego warto jest się nim inspirować i czerpać z niego jak najwięcej przygotowując swój ślubny film.

Autorzy videa: AnMa-Studio

Zobacz inne wspaniałe videa ślubne:

Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela!

Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro… a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. 

Wideo ślubne , gdzie para właśnie “Tak powinna bawić się na własnym weselu!”!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!
Film Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
Wideo ślubne z bardzo ambitnym pierwszym tańcem Pary Młodej z zaskakującym finałem!
To coś absolutnie fenomenalnego. Świat niewątpliwie staje się piękniejszym miejscem, kiedy przybywa na nim trochę miłości.
Film "Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
"Wiecie co to jest miłość? Wiem,wiem...nic nie wiedziecie. Dopiero będziecie się tej miłości uczyć",a to w tym wideo ślubnym!
Jest to naprawdę bardzo dynamiczne, a co za tym idzie, ma w sobie fantastyczną energię. Kiedy oglądamy ten film, to nie sposób jest się nudzić. Niesamowity montaż! Film został zrealizowany w iście bajkowy krajobrazie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji