Woda, kwiaty, miłość. Poznajcie Martę i Piotra!

Miłość jest czymś zupełnie nieprzewidywalnym i na dobrą sprawę wciąż nieokreślonym. Czasem tak jest, że już w pierwszym kontakcie zostajesz dotknięty strzałą Amora, a czasem miłość przychodzi po miesiącach, jak nie po latach.

My dzisiaj chcemy Wam przedstawić video ślubne Pary, która swojej miłości nie chce nazywać ani dookreślać. Ich miłość po prostu jest. Jest i nadaje ich życiu blasku, czaru i kolorów. Poznajcie Martę i Piotra. To spotkanie na pewno wywrze na Was wrażenie.

W tych słowach jest wielka prawda. No i w tym video kwiaty odgrywają ważną rolę. Pojawiają się już w pierwszym kadrze i niosą ze sobą wielki urok i niezwykły wdzięk. To coś fanatastycznego. Marta i Piotr są piękną Parą. Ona jest subtelną blondynką o czarodziejskich oczach i niezwykłym uśmiechu, a On to prawdziwy przystojniak obdarzony wielką dojrzałością. Nic więc w tym dziwnego, że tworzą Parę, od której nie sposób jest oczy oderwać. Naprawdę są przecudowni.

W tym video uwagę zwraca subtelna muzyka, która nie narzuca swojej obecności, tylko w delikatny sposób uzupełnia przedstawione kadry. No tak- w końcu lepsze jest wrogiem dobrego. To naprawdę piękny teledysk ślubny. Jest po prostu idealny. Dlatego jeśli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój, to na pewno będzie to wspaniała inspiracja !

Zobacz inne wideo ślubne, które na pewno Cię zainspirują!

Bajecznie piękne wideo ślubne z Malediw! Będziecie zachwyceni!

Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!

Romantyczne wideo ślubne…”Pamiętam pierwsze nasze spotkanie, pierwsze nieśmiałe spojrzenia…”

Autor widea: DK Media

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!
Piękna Para, klimatyczne miejsce i wielka miłość na cudnym video!
Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna... Ich wrażliwość, a zarazem otwartość na emocje jest głównym składnikiem dobrego filmu slubnego. Cała reszta jest tak naprawdę trzeciorzędna...
Film Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro... a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.
Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro... a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.
Z każdego kadru tego filmu bije wielka czułość i miłość, jaką darzą się Justyna i Tomasz. To coś fenomenalnego. W gestach, dotyku i spojrzeniach nie można oszukać. Kiedy patrzymy na tę Parę, to nie mamy wątpliwości, że darzą się prawdziwą miłością. To coś pięknego.
Film Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Górska miłość Renaty i Konrada zapisana w pięknym wideo ślubnym. Zapraszamy!
Ten film naprawdę robi wrażenie. Jest po prostu dobrze przygotowany, a jego główni bohaterowie wzruszają i poruszają. Pięknie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji